Muži B

Nyní nás v rychlém sledu čekají další dva zápasy Severočeské ligy. Nejdříve v pátek 10. 11. 2017 zajíždíme do Liberce, kde se ve sportovní hale Technické university střetneme od 19,30 s týmem USK Slavia. A v úterý 14. 11. 2017 hostíme na domácí palubovce SPORTCENTRA SLUNETA Slavoj BK Litoměřice. Zápas začíná ve 20,00.

Zdroj: www.basket-sluneta.cz

Pozvánka na zápasy U11

V sobotu 11. listopadu přivítáme v domácím prostředí tým sousedního Děčína. Zápasy začínají v 9 a v 11 hodin v hale ZŠ Pod Parkem. Na zápasy se poctivě připravujeme a chceme pokračovat ve vítězném tažení. Přijďte holky podpořit a buďte svědkem jejich radosti ze hry .

Trenérky Léňa + Zůza

Děvčata U15

Dva těžké venkovní zápasy čekají tento víkend na naše svěřenkyně. V sobotu u mistra HB Basket rozhodně nejsme favoritem, ale každopádně chceme odehrát kvalitní utkání, které nám určitě přinese mnoho cenných zkušeností do dalších zápasů. V neděli se v brzkých ranních hodinách střetneme opět v Praze se Spartou, s kterou jsme hráli nedávno, a i když výsledek vyzněl nakonec dobře pro soupeře, my tam nejedeme s poraženeckou náladou, jsme v situaci, kdy nemáme co ztratit a můžeme jenom získat, takže budeme bojovat!

Vláďa a Naďa