SLUNETA si po domácím utkání s mistrem chtěla napravit reputaci zápasem v Opavě, ale to se nepodařilo, poněvadž ani v Opavě nepodala naše skvadra optimální výkon a odvezla si jasnou porážku.

Pardubice zajížděly na půdu mistra a i bez dvou hráčů základní rotace (Williams a Jackson) dokázala uhrát slušný výsledek. Tým trenéra Sanderse našel tahouna v Kohoutovi, jenž táhl Pardubice 24 body. Kdo si pamatuje zápasy s Pardubicemi, tak ví, kde je největší síla Beksy, ano, jsou to útočné doskoky a ty bude potřeba si pohlídat.

V této sezóně se Ústí zatím nepodařilo Beksu porazit, z obou dosavadních utkání totiž odcházeli naši hráči jako poraženi a vždy v tom hrály velkou roli doskoky, takže to bude určitě jeden z hlavních úkolů, které bude klást Tonda Pištěcký svým svěřencům na duši.

Ve středu to bude tedy už třetí pokus vyzrát na Beksu, uvidíme tedy, jestli 13 bude pro SLUNETU šťastným číslem.

Antonín Pištěcký:
„V Opavě jsme nepodali dobrý výkon. Vše jsme si s hráči vyjasnili a musíme jít dál a soustředit se na domácí zápas. V předchozích zápasech jsme udělali spoustu chyb, ale nemá cenu to stále opakovat dokola, hráči se musí vzpamatovat a poučit z těchto chyb a už je nedělat nebo se nikdy nikam neposuneme. Hlavním úkolem do zápasu s Pardubicemi bude pohlídat si doskok.“

Filip Šmíd:
„Zápas s Pardubicemi bude hlavně o doskoku. Hlavně se ale musíme srovnat v hlavách a opět se vrátit k zodpovědnému výkonu na obou stranách hřiště.“

Média:
Odkaz na TV Com.
Odkaz na LiveStats.
Odkaz na událost na Facebooku.
Vzájemná bilance (odkaz – link „historie“ cbf.cz).
Hashtag utkání (DOMvsHOS): SLUvsPCE