Muži B: Začíná play-off.

Na domácí palubovce budeme zahajovat čtvrtfinálovou sérii s Mostem. V pátek, 15. 2., od 20.00 hod. budeme bojovat o první výhru v sérii hrané na dvě vítězství.

U12 dívky

V sobotu 16. 2. nás čekají se Sluneťačkama U12 důležité dvojderby v Chomutově s jejich Levharticemi od 15.00 a 17.00 hod. ve sportovní hale. Opět věříme, že navážeme na skvělé, týmové výkony předvedené s Litoměřicemi a Varnsdorfem a budeme se radovat z 2 výher a opět budeme blíž k Národnímu finále. Buďte s námi i na dálku a držte nám palce.

Trenérky Léňa, Muška a dívky U12

Extraliga dívek U15
Vás zve na další utkání, které odehraje v sobotu ve Strakonicích od 15,30 a v neděli na Spartě od 9,00 ( více na https://www.cbf.cz/souteze/rozpis-utkani/rozpis_5434.html )..
Opět nemáme celek po kupě, ale pevně věříme v tolik již potřebné vítězství o které se popereme. Pokud děvčata budou plnit naše pokyny a bude se dařit všem, pak můžeme myslet na úspěch.

                                                                                                                                                                                                                     Trenéři Gary a Dráža


U14 – dívky
V dalším utkání budou chtít hráčky U14 navázat na předchozí výkony a prodloužit vítěznou serii. Z různých důvodů však bude chybět 5 hráček základní rotace a tak bude zodpovědnost na ostatních hráčkách. Pokud byste nás chtěli přijít podpořit, začínáme v sobotu od 15:30 na ZŠ Pod Parkem.
                                                                                                                                                                                                                           Fidži a holky U14