Basketbal o víkendu

Ještě než se vrhneme na kapra, bramborový salát a hlavně dárky, zbývá nám odehrát něco málo zápasů v posledním víkendu před Vánoci.

Pozvánka U19

Ústecké kadety čeká o víkendu, konkrétně v neděli od 13:30 hodin ve Sportcentru Sluneta, poslední letošní mistrovské utkání, a to proti Sokolu Vyšehrad. Tedy soupeři, se kterým jsme se před dvěma měsíci utkali na jeho půdě a odešli po nevalném výkonu celého týmu poraženi (65:58). Nezachytili jsme začátek zápasu a ačkoliv jsme první čtvrtinu prohráli pouze o pět bodů, stačilo to, protože po celý zbytek zápasu jsme jen dotahovali, ale otočit utkání ve svůj prospěch se nám bohužel nepodařilo. Druhá čtvrtina skončila nerozhodně a dvě zbývající jsme prohráli vždy o bod. Máme tedy co napravovat. Opět bude důležité nezaspat začátek a bojovat po celou dobu utkání, soupeř nám vítězství, které chceme, nedá zadarmo. Musíme za ním jít a vybojovat si ho poctivou prací a týmovým bojovným výkonem. Utkání budou, jistě stejně poctivě a správně, řídit pánové Anton Karel a Bohata Pavel. Přijďte nás podpořit aneb možná přijde i Míra........

Péca

U13 – chlapci

Poslední dvojzápas tohoto roku čeká na naše chlapce v Liberci, mladí Kondoři jsou prozatím na předposledním místě tabulky, a tak jedeme na sever jako favorit. Utkání nechceme podcenit a zakončit rok 2016 vítězně.