Muži B

Nyní nás čekají tři zápasy na venkovních palubovkách. V prvním se utkáme s celkem BK Horejsek Děčín, který v minulém ročníku obsadil deváté místo. Hraje se v pátek 6. 10. 2017 od 19,30 v ARMEX sportcentru.

Zdroj:www.basket-sluneta.cz

Dívky U14

Zdravíme baskeťáky a baskeťačky a hlásíme derbíčko v Litomkách na Kalichu v sobotu s "B-éčkem" a v neděli s "A-čkem" vždy od 9,00 hodin a doufáme, že Vaši důvěru nezklameme a navážeme na loňskou sezónu a dovezeme potřebná dvě vítězství.

U14ky holky a Gary s Drážou

Dívky U17

V sobotu a v neděli se rozbíhá soutěž děvčatům U17. Vstupujeme do sezóny, jako nováčci soutěže v lize U17 s jasným cílem se zlepšovat a snažit se podávat, co nejlepší výkony a udržet se v klidných vodách zaručující záchranu v soutěži.

Hnedka na úvod hostíme soupeře, kteří mají zkušenosti z minulých sezón. V sobotu hrajeme od 15 hodin proti Loko Karlovy Vary a v neděli od 10:30 proti Sokolu Kladno. Oba zápasy se hrají na domácí hale na Doběticích a přijďte děvčata podpořit v hojném počtu budou to potřebovat.

Mates

Chlapci U14

Další dva zápasy čekají i víkendu i naše chlapce z týmu U14. A hned v sobotu to bude další kapitola do knihy s názvem: Proslulá derby severu mezi Ústím a Děčínem. Kluci mají malým Válečníkům co vracet z loňské sezóny, ale hrajeme doma a chceme využít výhody domácího prostředí, zápas začíná v sobotu ve 14.00 hod. na kolejní hale. Ve stejné tělocvičně pak sehrajeme i nedělní zápas se Slovanem Varnsdorf. Přijďte nás podpořit, těšíme se na Vás!

Žampi