jr.NBA - základní část

Ve čtvrtek 9.11.2017 se uskutečnil v Děčíně druhý turnaj základní části jr.NBA. Výsledkově dopadl stejně jako první turnaj v Chomutově.

vě vysoká vítězství jsme dosáhli v ukáních s Chomutovem a Varnsdorfem. S domácím Děčínem jsme se utkali o druhé postupové místo v divizi A. Toto utkání se hrálo v naplněné sportovní hale před vynikající diváckou kulisou. Ze začátku to byl vyrovnaný boj o každý koš. O výsledku rozhodla druhá čtvrtina, kterou jsme vyhráli 12:2. Konečný výsledek byl 25:10 pro Portland (ZŠ Mírová). V utkání s vítězem skupiny ZŠ Louny se za nerozhodného stavu dvakrát prodlužovalo. Ve druhém prodloužení již platí pravidlo zlatého koše a ten se štěstím vstřelili hráči Loun. Postoupili jsme do play-off, které se hraje 20.11.2017 v Praze na Folimance. Na soupeže si ještě musíme počkat, protože některé divize ještě neodehráli všechna utkání v základní části. Postup je skvělým úspěchem našich mladých baskeťáků.