Stav po 1.čtvrtině  11:21. Druhou čtvrtinu jsme začali mnohem lépe bránit a bojovat o každý míč což vedlo k vyrovnané půli 36:37. I vstup do třetí čtvrtiny byl z naší strany dobrý,  3.minuta a vedeme 47:41. Pak jsme si vybrali slabší chvilku v obraně, když jsme dovolili domácím šnůru několika úspěšných trojkových pokusů. V útoku jsme vyrobili několik zbytečných chyb a po třetí čtvrtině vedli domácí o šest bodů. Na začátku závěrečné části se vyfauloval náš nejvyšší podkošový hráč Wagner. Od té chvíle hráči Žižkova získali díky svým vysokým pivotům většinu míčů pod oběma koši a výsledek si již pohlídali. Vstup do finálové skupiny se nám nepovedl podle představ. Chtěli jsme nějaké vítězství ze tří venkovních utkání přivézt. Teď nás čeká šňůra pěti domácích zápasů a doufejme, že se nám podaří udržet letošní domácí neporazitelnost. Další utkání sehrajeme v sobotu 17.2. proti Sokolům z Hradce Králové a v neděli 18.2.2018 nás čeká Kolín.