NÁRODNÍ FESTIVAL CHLAPCŮ U12
Vítejte na stránkách NÁRODNÍHO FESTIVALU CHLAPCŮ U12
Důležité informace pro účastníky:
Kontakty:
Pořadatel: Martin Gabriel, mobil: 603 157 578, e-mail: sekretariat@bkusti.cz
Šéftrenér mládeže: Alexandr Novák, mobil: 723 959 530, e-mail:novak@bkusti.cz
Všechna utkání z předního kurtu vysíláme online na www.tvcom.cz
Účastníci
Oblast | Skupina | DRUŽSTVO | |
1 | ČBF Praha | D1 | Sokol Pražský |
2 | ČBF Střední Čechy | D2 | BA Nymburk |
3 | ČBF Severní Čechy | C3 | BK Slavoj Litoměřice |
4 | ČBF Jižní Čechy | A3 | Sokol Písek Sršni |
5 | ČBF Východní Čechy | B1 | BA Young Diamonds Litomyšl |
6 | ČBF Severní Morava | A1 | TJ Start Havířov |
7 | ČBF Střední Morava | B3 | SK UP-BCM OLomouc |
8 | ČBF Jižní Morava | C2 | Tygři Brno |
9 | Pořadatel Ústí nad Labem | D3 | SLUNETA |
10 | ČBF Východní Čechy | A2 | Královští Sokoli |
11 | ČBF Praha | B2 | Sokol Žižkov CUBS |
12 | ČBF Praha | C1 | Sokol Dubeč |
Rozpis a výsledky utkání – pátek 3. 5. 2024
Pátek | Domácí | Hosté | Výsledek | |
9:00 | TJ Start Havířov | Sokol Písek Sršni | Zadní kurt | 81:32 |
BA Young Diamonds | SK UP-BCM OLomouc | Přední kurt | 59:44 | |
10:50 | Sokol Dubeč | BK Slavoj Litoměřice | Zadní kurt | 60:49 |
Sokol Pražský | SLUNETA | Přední kurt | 65:28 | |
12:40 | Sokol Písek Sršni | Královští Sokoli | Zadní kurt | 29:75 |
SK UP-BCM OLomouc | Sokol Žižkov CUBS | Přední kurt | 51:57 | |
14:15 | Slavnostní zahájení | Přední kurt | ||
14:40 | BK Slavoj Litoměřice | Tygři Brno | Zadní kurt | 45:72 |
SLUNETA | BA Nymburk | Přední kurt | 42:72 | |
16:30 | Královští Sokoli | TJ Start Havířov | Zadní kurt | 55:63 |
Sokol Žižkov CUBS | BA Young Diamonds | Přední kurt | 51:40 | |
18:20 | Tygři Brno | Sokol Dubeč | Zadní kurt | 51:44 |
BA Nymburk | Sokol Pražský | Přední kurt | 65:66 |
Program zápasů na sobotu + výsledky
Sobota | Domácí | Hosté | Výsledek | |
9:00 | Sokol Sršni Písek | SK UP-BCM Olomouc | Zadní kurt | 29:73 |
Slavoj BK Litoměřice | SLUNETA | Přední kurt | 48:61 | |
10:50 | TJ Start Havířov | Sokol Dubeč | Zadní kurt | 69:45 |
Sokol Žižkov CUBS | BA Nymburk | Přední kurt | 53:57 | |
12:40 | Tygři Brno | Královští Sokoli | Zadní kurt | 75:72 |
Sokol Pražský | BA Young Diamonds | Přední kurt | 63:51 | |
14:40 | Sokol Sršni Písek | Slavoj BK Litoměřice | Zadní kurt | 63:56 |
SK UP-BCM Olomouc | SLUNETA | Přední kurt | 53:56 | |
16:30 | Sokol Dubeč | Sokol Žižkov CUBS | Zadní kurt | 60:55 |
TJ Start Havířov | BA Nymburk | Přední kurt | 69:61 | |
18:20 | Královští Sokoli | BA Young Diamonds | Zadní kurt | 51:62 |
Tygři Brno | Sokol Pražský | Přední kurt | 58:62 |
Program zápasů na neděli + výsledky
Neděle | Domácí | Hosté | Výsledek | |
8:30 | Sokol Dubeč | BA Young Diamonds | Zadní kurt | 42:61 |
Sokol Sršni | SLUNETA | Přední kurt | 37:75 | |
10:20 | SK UP-BCM Olomouc | Slavoj BK Litoměřice | Zadní kurt | 91:35 |
BA Nymburk | Tygři Brno | Přední kurt | 63:61 | |
12:20 | Sokol Žižkov CUBS | Královští Sokoli | Zadní kurt | 53:57 |
TJ Start Havířov | Sokol Pražský | Přední kurt | 75:71 |
Po finálovém utkání proběhne vyhlášení výsledků a slavnotní zakončení turnaje
Výsledky v základních skupinách
Skupina A | TJ Start Havířov | Královští Sokoli | Sokol Písek Sršni |
TJ Start Havířov | XXX | 63:55 | 81:32 |
Královští Sokoli | 55:63 | XXX | 75:29 |
Sokol Písek Sršni | 32:81 | 29:75 | XXX |
Skupina B | BA Young Diamonds | Sokol Žižkov CUBS | SK UP-BCM OLomouc |
BA Young Diamonds | XXX | 40:51 | 59:44 |
Sokol Žižkov CUBS | 51:40 | XXX | 57:51 |
SK UP-BCM OLomouc | 44:59 | 51:57 | XXX |
Skupina C | Sokol Dubeč | Tygři Brno | BK Slavoj Litoměřice |
Sokol Dubeč | XXX | 44:51 | 60:49 |
Tygři Brno | 51:44 | XXX | 72:45 |
BK Slavoj Litoměřice | 49:60 | 45:72 | XXX |
Skupina D | Sokol Pražský | BA Nymburk | SLUNETA |
Sokol Pražský | XXX | 66:65 | 65:28 |
BA Nymburk | 65:66 | XXX | 72:42 |
SLUNETA | 28:65 | 42:72 | XXX |
Kde sportujeme?
Sportcentrum SLUNETA,
nová hala mládeže SLUNETA 2 (obě hřiště)
adresa: Černá cesta 1111/4
400 01 Ústí nad Labem
(nebo Jateční 18 a kolem hlavní haly
Sportcentra dozadu)
www.sportcentrum-sluneta.cz
Kde se stravujeme?
Replay´s Restaurant, adresa: Ostrčilova 983/15
400 01 Ústí nad Labem
obědy: 11:30-14:00
večeře: 18:00-20:00
www.bowlingrestaurantcentrum.cz