MUŽI "A"

Michal Šotnar #6 - Rozehrávač
Ladislav Pecka #44 - Pivot
Stanislav Votroubek #33 - Pivot
Filip Šmíd #7 - Křídlo
David Šteffel #8 - Pivot
Vladimír Dolanský #9 - Křídlo
Evan Singletary #0 - Rozehrávač
Spencer Svejcar #20 - Křídlo
Joshua Treadwell #23 - Křídlo
Lukáš Růžička #22 - Pivot
Donald Robinson #4 - Křídlo

Tomáš Hrubý Manažer
Stanislav Votroubek Asistent trenéra
Pondělí 11:30-13:00 17:30-19:00
Úterý 11:30-13:00 17:30-19:00
Středa 11:30-13:00 17:30-19:00
Čtvrtek 11:30-13:00 17:30-19:00
Pátek 11:30-13:00 17:30-19:00
kolo domácí hosté datum výsledek
0. kolo SLUNETA Ústí n/L UBSC Graz 27.09.2017, 18:00 93:44
1. kolo BK JIP Pardubice SLUNETA Ústí n/L 05.10.2017, 18:00 84:81
2. kolo SLUNETA Ústí n/L mmcité+ Brno 08.10.2017, 17:00 81:69
3. kolo SLUNETA Ústí n/L BC GEOSAN Kolín 11.10.2017, 18:00 95:92
4. kolo BK Olomoucko SLUNETA Ústí n/L 14.10.2017, 16:00 104:83
5. kolo SLUNETA Ústí n/L Basket Fio banka Jin. Hradec 22.10.2017, 17:00 88:72
0. kolo SLUNETA Ústí n/L Levicki Patrioti 25.10.2017, 18:00 69:72
6. kolo NH Ostrava SLUNETA Ústí n/L 28.10.2017, 17:30 98:102
7. kolo SLUNETA Ústí n/L DEKSTONE Tuři Svitavy 05.11.2017, 17:00 75:80
0. kolo UBSC Graz SLUNETA Ústí n/L 08.11.2017, 18:00 75:73
8. kolo USK Praha SLUNETA Ústí n/L 13.11.2017, 20:10:00 70:66
1. kolo BK Loko Plzeň SLUNETA Ústí n/L 14.11.2017, 19:00 46:113
9. kolo SLUNETA Ústí n/L BK ARMEX Děčín 19.11.2017, 17:00 81:75
0. kolo Helios Suns SLUNETA Ústí n/L 25.11.2017, 19:00 85:78
10. kolo ČEZ Basketball Nymburk SLUNETA Ústí n/L 30.11.2017, 18:30 111:61
11. kolo SLUNETA Ústí n/L BK Opava 04.12.2017, 18:00 70:80
5. kolo Sokol Písek SLUNETA Ústí n/L 06.12.2017, 19:00 87:123
13. kolo mmcité+ Brno SLUNETA Ústí n/L 16.12.2017, 18:00 46:70
0. kolo Levicki Patrioti SLUNETA Ústí n/L 19.12.2017, 18:00 92:78
12. kolo SLUNETA Ústí n/L BK JIP Pardubice 22.12.2017, 17:00 78:77
14. kolo BC GEOSAN Kolín SLUNETA Ústí n/L 28.12.2017, 17:45:00 81:97
15. kolo SLUNETA Ústí n/L BK Olomoucko 03.01.2018, 18:00 79:83
16. kolo Basket Fio banka Jin. Hradec SLUNETA Ústí n/L 06.01.2018, 18:00 89:110
0. kolo SLUNETA Ústí n/L Helios Suns 10.01.2018, 18:00 112:83
17. kolo SLUNETA Ústí n/L NH Ostrava 14.01.2018, 18:00 92:53
6. kolo BK ARMEX Děčín SLUNETA Ústí n/L 17.01.2018, 18:00 85:79
18. kolo DEKSTONE Tuři Svitavy SLUNETA Ústí n/L 20.01.2018, 18:00 83:78
6. kolo SLUNETA Ústí n/L BK ARMEX Děčín 24.01.2018, 18:00 75:74
19. kolo SLUNETA Ústí n/L USK Praha 28.01.2018, 18:00 72:65
20. kolo BK ARMEX Děčín SLUNETA Ústí n/L 03.02.2018, 18:00 75:64
21. kolo SLUNETA Ústí n/L ČEZ Basketball Nymburk 10.02.2018, 18:00 59:86
22. kolo BK Opava SLUNETA Ústí n/L 14.02.2018, 18:00 79:63
1. kolo BC GEOSAN Kolín SLUNETA Ústí n/L 28.02.2018, 17:45:00 78:81
2. kolo SLUNETA Ústí n/L USK Praha 03.03.2018, 18:00 83:75
3. kolo NH Ostrava SLUNETA Ústí n/L 10.03.2018, 17:30 86:81
4. kolo mmcité+ Brno SLUNETA Ústí n/L 14.03.2018, 20:00 78:68
5. kolo SLUNETA Ústí n/L Basket Fio banka Jin. Hradec 18.03.2018, 18:00 104:75
6. kolo SLUNETA Ústí n/L BC GEOSAN Kolín 21.03.2018, 18:00 81:78
7. kolo USK Praha SLUNETA Ústí n/L 24.03.2018, 17:30 85:73
8. kolo SLUNETA Ústí n/L NH Ostrava 28.03.2018, 18:00 86:73
9. kolo SLUNETA Ústí n/L mmcité+ Brno 31.03.2018, 18:00 91:58
10. kolo Basket Fio banka Jin. Hradec SLUNETA Ústí n/L 04.04.2018, 18:00 90:98
1. kolo BK JIP Pardubice SLUNETA Ústí n/L 11.04.2018, 18:00 76:80
2. kolo BK JIP Pardubice SLUNETA Ústí n/L 12.04.2018, 18:00 76:75
3. kolo SLUNETA Ústí n/L BK JIP Pardubice 15.04.2018, 18:00 70:58
4. kolo SLUNETA Ústí n/L BK JIP Pardubice 16.04.2018, 18:00 89:91
5. kolo BK JIP Pardubice SLUNETA Ústí n/L 19.04.2018, 18:00 99:82
6. kolo SLUNETA Ústí n/L BK JIP Pardubice 22.04.2018, 18:00 88:87
7. kolo BK JIP Pardubice SLUNETA Ústí n/L 25.04.2018, 18:00 70:60
AVE
Hyundai
211
Imperial Standard
promedicus
monzas