U13 dívky opět zvou do domácího prostředí

 

Sluneťačky kategorie U13 opět mohou pozvat fanoušky, přátelé, kamarády, příbuzné, na domácí palubovku, a to v sobotu 9. 10. 2019 na Speciální školu, ul. Pod Parkem v ÚL. „Výkop“ máme tentokrát až v 15:00 hod. a druhý zápas od 16:30 hod.

Hostit budeme tým z Litoměřic a budeme chtít navázat minimálně na výkon, který jsme předvedli proti Chomutovu a pak si můžeme věřit na jasná dvě vítězství, rozhodně nesmíme nic podcenit.

Budeme rádi za Vaši podporu.

V sobotu se basketbalově těší

 

Čechino, Muška a kočky U13

U15 dívky

V dalších domácích zápasech nás čeká přetěžký úkol a to zastavit sadskou mašinu, která válcuje jednoho soupeře za druhým. My se budeme snažit v sobotu rozložit síly na všechny hráčky, kterých je i tak jak do mariáše (o víkendu bez zraněných Hnízdilové, Svobodové, Hájkové, Humlové a Hrbkové) a snažit se být soupeři alespoň v některých částech utkání vyrovnaným soupeřem.

V neděli nás pak čeká tým Poděbrad, který jsme v prvním kole vysoko porazili, nicméně naše početná marodka dělá zápas naprosto nepředvídatelným. Zodpovědnost v útoku na sebe budou muset vzít hráčky, které doposud bodově nevynikaly. V opačném případě nemáme šanci být vyrovnaným soupeřem. Základem však bude kvalitní obrana 1 na 1 a obraný doskok, díky kterému jsme dokázali soupeře na jejich palubovce porazit. Doufáme, že nás příjdete podpořit a to v sobotu od 16:00 a v neděli od 10:00 na Dobětice (hala za Lidlem).

 Fidži a holky U15

Juniorky U19

O víkendu nás čeká dvojička s Litoměřicemi, očekáváme bitvu jaká se sluší a patří na derbíčko. V sobotu se můžete vypravit povzbudit nás do Litoměřic, kde hrajeme od 17.00 hod. na Kocandě. V neděli pak budeme hrát na Doběticích od 12.30 hod.

Vláďa a bojovnice U19