Před svým angažmá ve Svitavách působil Delvon v BC Prievidza. Na Slovensku strávil dva ročníky a pomohl tam k zisku slovenského poháru. Nebyl pouze u našich sousedů, ale procestoval i kus Evropy a 18 zápasů odehrál v Jižní Korei a 28 v australské NBL. Dále má Delvon má zkušenosti ze Švýcarska, Kypru, Německa, Rumunska, Švédska  i Finska. Ve švédském Sodertalje Kings nastupoval v evropském poháru FIBA Europe cup, kde přispíval téměř 5 body i doskoky za necelých 17 minut. Ještě před tím v rumunském týmu CSS Bega Timisoara, který byl účastníkem Eurochallenge cupu pomáhal za téměř 29 minut necelými 9 body a 8 doskoky.

Pro fanoušky ale bude asi nejlepší zprávou, že Delvon díky své výšce a atletickým schopnostem patří mezi “letce” a jeho zakončení z podkoše je častokrát nekompromisní, právem si tak Delvon zasloužil titul vítěze v Kooperativa Faktoru. A my doufáme, že fanoušci uvidí jehou kousky i v dresu SLUNETY a přejeme hodně zdaru.

Tomáš Hrubý:
”Delvon je atletický hráč a my věříme, že jsme jeho příchodem doplnili podkošový prostor. Výhdou také je, že Delvon už českou ligu zná.”

Honza Šotnar:
”Od přichodu Delvona si slibujeme výrazné posílení naší sestavy v podkošovém prostoru. Jedná se o hráče, který umí yužívat svou výšku a atletičnost. ačkoliv se jedná již o zkušeného hráče, v posledních kolech KNBL ukázal, že se dokáže pořád zlepšovat. Zároveň má pověst hráče s velmi dobrým charakterem. To jsou atributy, díky nimž jsme se pro jeho angažování rozhodli. Věřím, že Johnson je typ pivota, který výborně zapadne do našeho konceptu.”