Náš soupeř zatím odehrál o jedno soutěžní utkání méně a připsal si pouze jednu výhru, kterou vyválčil v Ostravě. Další střetnutí už byla bez „viktorky“, Sokoli nejprve na domácí palubovce padli v koncovce s Válečníky a zápas na USK jim také nevyšel dle představ.

A když už jsme u USK, tak tam se nedařilo ani SLUNETĚ, domácí Vysokoškoláci houževnatým a bojovným výkonem dokonale zaskočili hráče Ústí a zápas byl dlouho vyrovnaný a rozhodla koncovka ve prospěch domácích.

Vzájemná utkání z loňska vyzněla lépe pro ústecký celek, i když je tam jeden malý vykřičník, kdy SLUNETA v pohárovém utkání podlehla Sokolům na jejich palubovce.

Antonín Pištěcký:
„Základní kostra Hradce zůstala pohromadě, což je na jejich hře znát. Náš nedělní soupeř se opírá především o zkušeného Stamenkoviče, který je klasickým rozehrávačem a dokáže své spoluhráče nacházet ve správných pozicích. Podkošové trio Sedmák, Lošonský a Peterka jsou velkou hrozbou pro nejednu obranu. Na perimetru si musíme dát pozor na Haladu a Šoulu. Věřím, že si naši hráči, po našem posledním "vystoupení" v Praze, uvědomili, že bez 110 % nasazení neporazíme nikoho a na hřišti to bude znát.“

Michal Šotnar:
„Poslední zápas se nám nevydařil a máme co napravovat. Budu opakovat své spoluhráče z předchozích komentářů k zápasu, ale vše bude o obraně, soupeř se, stejně jako Opava, opírá hlavně o stěžejního rozehrávače a hru pivotů. Takže rozhodujícím faktorem bude, jak zastavíme souhru těchto hráčů.“

Média:
Odkaz na TV Com.
Odkaz na LiveStats.
Odkaz na událost na Facebooku.
Vzájemná bilance (odkaz – link „historie“ cbf.cz).
Hashtag utkání (DOMvsHOS): SLUvsHDC