Muži B: Tak to zase začíná...

Dnešním dnem zahajujeme úvodním zápasem nového ročníku Severočeské ligy osmnáctou sezónu našeho týmu. Na domácí palubovce SPORTCENTRA SLUNETA přivítáme druhý tým minulé sezony a zároveň celek, který významně posílil a netají se svými postupovými ambicemi do druhé ligy. V přípravě úspěšně absolvoval 56. ročník Memoriálu kpt. Otakara Jaroše, který pořádal BK Mělník, a právě tento turnaj Louny bez ztráty kytičky vyhrály. Náš tým spíše počítá ztráty, na začátku sezony nebudou k dispozici Michal Žalud, Tonda Pištěcký a zřejmě už natrvalo Martin Stavěl. Přesto chceme zabojovat a doma vyhrát. Zápas s Basket Academy Louny začíná netradičně již v 19,00. Srdečně Vás zveme.

Zdroj: www.basket-sluneta.cz

U19 - chlapci

V sobotu 30. září se náš tým, chlapci U19, utká v prvním ligovém utkání s týmem Sokol Žižkov na jejich půdě v 17:00. Doufáme, že si jedeme pro vítězství, i když jsme oslabeni o dva hráče ze základní pětky. I proto bereme mladší naděje, aby zastoupily a popřípadě vystřídaly zatížené hráče v případě únavy.

O den později, v neděli 1. října, se vydáme na tým BK Brandýs nad Labem. Hrajeme od 11:30 se stejnou sestavou jako na Žižkově. Ještě nevíme, co od nich můžeme čekat, jelikož jsme se s tímto týmem ještě nesetkali, protože BK Brandýs nad Labem je v lize U19 nový.

Doufáme, že nám budete držet palce, a když nebudete mít co na práci, přijedete se třeba i podívat a zafandit naživo.

Bároš

Dívky – U19:

V neděli 1.10. z ačíná sezóna děvčatům z týmu U19. První zápas odehrají děvčata na domácí palubovce SPŠ Spojů Dobětice v 11 hodin proti soupeři ze Sadské. Jedná se o soupeře, se kterým jsme se setkali předminulou sezónu, takže těžko něco odhadovat před zápasem, ale víme, že nás nebude čekat nic jednoduchého. Budeme se snažit vycházet ze své hry a vkročit do nové sezóny úspěšně.

Mates

U15 - dívky

Vstup do nové sezóny nám nevyšel, porážka s loňským vicemistrem a odložené utkání kvůli velké marodce. Nyní nás čekají první dva venkovní zápasy, ale nebude to pro nás žádná novinka. V sobotu zajíždíme do Plzně, resp. Kožlan, kde jsme absolvovali přípravný turnaj a jedeme do známého prostředí, ve kterém jsme dokázali domácí už porazit a pevně věřím, že to zopakujeme. Klíčem k tomu bude koncentrovaný a bojovný výkon po celých 40 minut. V neděli nás pro změnu budou hostit Karlovy Vary, kde jsme na konci loňské sezóny sehráli kvalifikaci o ligu a jediným týmem, který nás dokázal porazit, byly právě Karlovy Vary. Očekáváme vyrovnané a bojovné utkání, do kterého jdeme s cílem vrátit soupeři porážku z kvalifikace.

Vláďa