Náš soupeř patří mezi pravidelné účastníky 1. ligy, kde nyní sídlí na 6. příčce s bilancí 4 výher a 7 porážek. Domácí prostředí Sršňům ovšem svědčí a doma jsou schopni porazit kohokoli, o čemž se už na vlastní kůži přesvědčili i samotní Lvi z Jindřichova Hradce nebo lídr 1. ligy z Litoměřic. Z kádru Písku na sebe nejvíce upozorňuje Šlechta, který v si drží v první lize výborný průměr 22,1 bodů na zápas, do koše Jindřichohradeckých nasázel dokonce bodů 45!   

SLUNETA bude cestovat do Písku s jednodenním odstupem od posledního vystoupení v KNBL, které sehrála na domácí palubovce a přivítala v něm vedoucí tým soutěže – Opavu. Bohužel výpadek ve třetí čtvrtině nás stál vítězství, a to i přes to, že jsme zápas měli dobře rozehraný.

David Šteffel:
„Asi to bude klasické klišé, ale rozhodně nesmíme soupeře podcenit. Do konce roku máme ještě hodně těžký los a budeme muset podávat nadstandartní výkony, abychom zůstali v kontaktu s vedoucími týmy v tabulce. Jsme favorit, ale dobře si uvědomujeme sílu Sršňů, obzvlášť když je ve hře možnost, že budou posilněni o „pendly“ z Jindřichova Hradce.“

 

Absence (důvod, předpokládaný návrat, příp. zmínit i hráče, jejichž start je nejistý):

Všichni jsou OK:

Média:
Odkaz na LiveStats.
Odkaz na událost na Facebooku.
Hashtag utkání (DOMvsHOS): SOKvsSLU
Vzájemná bilance (odkaz – link „historie“ http://www.cbf.cz/souteze/rozpis-utkani/history_2059_a_10110_b_7001.html.cz).