SLUNETA hrála v pondělí před televizními kamerami v Brně, pak se přesouvala do Levic, kde po výborném prvním poločase padla, hlavně díky vysokému počtu ztrát. Nyní mají hráči dva dny na zotavení, regeneraci a přípravu na Pardubice.

Beksa si v posledním ligovém kole připsala celkem jednoduché vítězství nad trápícími se Lvy z Jindřichova Hradce a určitě bude chtít potvrdit třetí příčku v tabulce. Svěřenci trenéra Levella Sanderse si zatím připsali pouhé tři prohry – ve Svitavách, v Děčíně a s Nymburkem doma. Poslední vzájemné střetnutí Ústí a Pardubic rozhodla pro sebe nakonec domácí Beksa, ale SLUNETA nebyla daleko od překvapení v prvním kole, konečný výsledek byl 84:81. Historie všech zápasů SLUNETY a BEKSY jasně hovoří pro Pardubické, ústečtí hráči naposledy vyhráli 7. 12. 2014.

Jelikož se jedná o poslední domácí utkání SLUNETY v tomto roce, tak i letos se mohou fanoušci po zápase těšit na každoročně pořádanou vánoční „párty“ pořádanou nejen pro naše členy, ale také pro všechny naše fanoušky, jako velký dík za podporu si všechny naše mládežnické celky připravily nějaké vystoupení a ze zákulisí víme, že se máte opravdu nač těšit, protože tato vystoupení jsou vždy hodně roztancovaná, vtipná a zábavná. Všichni jste srdečně zváni na společnou vánoční „Slunetapárty“ s názvem Poslední koš.

Antonín Pištěcký:
„V posledním domácím utkání tohoto roku hostíme BK JIP Pardubice. O kvalitě týmu a hráčích samotných se nemá cenu rozepisovat. Pardubičtí patří již několikátou sezónu k nejlepším týmům naší soutěže a jistě u nás nebudou chtít ztratit. My máme dva dny, abychom zregenerovali, nabrali síly a připravili se na toto náročné utkání. Věřím, že se nám podaří vyprodat halu a společně se pokusíme o "vánoční překvapení" v podobě dvou bodů.“

Absence (důvod, předpokládaný návrat, příp. zmínit i hráče, jejichž start je nejistý):
Všichni jsou OK.

Média:
Odkaz na TV Com.
Odkaz na LiveStats.
Odkaz na událost na Facebooku.
Vzájemná bilance (odkaz – link „historie“ cbf.cz).
Hashtag utkání (DOMvsHOS): SLUvsPAR