SLUNETA v posledním kole bojovala o naději vyhnutí se předkolu, ale nakonec to v Pardubicích nevyšlo, a jelikož Opava vyhrála právě ve Svitavách, znamená to, že Ústí musí do předkola, kde se utká s druhým týmem skupiny A2, což v současné době může být Kolín nebo USK.

Trenéra Turů aktuálně trápí dlouhý seznam zraněných hráčů, ale určitě se pojede se svými hráči poprat o druhé místo a dobrou výchozí pozici do play-off. Na záda jim totiž dýchají Olomoucko a Pardubice (Olomoucko hraje poslední utkání nadstavby v Opavě a Pardubice v Děčíně).

Vzájemná střetnutí Ústí a Svitav naznačují favorita čtvrtého střetnutí, protože pouze jednou dokázali naši hráči přehrát Tury, a to v úvodu sezóny v jejich svatostánku, v odvetě na severu pak doslova dominovali Tuři a ani další střetnutí, opět ve Svitavách, nevyhrála SLUNETA.

Karty jsou tedy rozdány jasně, Svitavy musí vyhrát, aby si udržely druhé místo v tabulce a SLUNETA potřebuje podat kvalitní výkon a připravit se na předkolo play-off.

Antonín Pištěcký:
„V posledním utkání nadstavby přivítáme na domácím hřišti svitavské Tury. Soupeř, který i přes pět porážek v řadě stále drží druhé místo. Vývoj v tabulce jasně dokumentuje, že pokud svitavští chtějí obhájit svou pozici a nespoléhat na výsledky dalších utkání, pak u nás musí zvítězit. Je tedy zřejmé, že nás nečeká lehké utkání. My budeme především chtít navázat na velmi slušný a bojovný výkon z Pardubic a připravit se na již jisté předkolo play-off.“

David Šteffel:
„Sice už máme jistotu předkola play-off, ale rozhodně nesmíme teď nic vypustit, musíme podat koncentrovaný výkon a naladit se na vítěznou vlnu, abychom do předkola šli dobře naladěni a hlavně s dobře načasovanou formou.“  

Média:
Odkaz na TV Com.
Odkaz na LiveStats.
Odkaz na událost na Facebooku.
Vzájemná bilance (odkaz – link „historie“ cbf.cz).
Hashtag utkání (DOMvsHOS): SLUvsSVI