Během těchto dnů každý kemper prošel hned několika druhy tréninků. Každé ráno byl trénink zaměřen na určitou část basketbalu, tedy na obranu, útok a v neposlední řadě i střelbu. Ovšem to není ani zdaleka vše, co k basketbalu patří, a tak se kempeři dočkali i dvouhodinové dávky atletiky, či oblíbeného posilování. Odpolední tréninky byly už čistě basketbalové a zaměřené především na herní kombinace a rozvoj individuálních činností jednotlivce. O sladkou tečku na konci každého dne se postaraly večerní turnaje 3na3, ve kterých bylo možno vidět mnoho povedených akcí.

Kromě basketbalových hřišť měli kempeři příležitost vyzkoušet i jiná místa v Ústí nad Labem. Všichni si s oblibou a nadšením zahráli bowling, nejmladší účastníci dále byli vyzkoušet, jak to skáče v JUMP aréně. Naopak nejstarší skupiny měly do programu zařazen trénink rovnováhy a stability na  paddleboardech v malebném prostředí jezera Milada. Pozadu nezůstali ani středně staří basketbalisté, kteří byli vyzkoušet místní vody v plaveckém areálu Klíše.

Po absolvování pestrého program přišlo na řadu takzvané „Grande Finale“, tudíž čas na to, aby se každý účastník kempu předvedl před rodiči, jaké basketbalové dovednosti už ovládá. Následovalo vyhlášení všech cen, například výherců večerních turnajů nebo i samotného MVP kempu. A na úplný závěr dostal ještě každý kemper medaili jako památku na toto období plné sportu, dřiny a hlavně radosti.

Tímto považujeme SLUNETA CAMP 2019 za ukončený. Děkujeme všem, kteří se podíleli na uskutečnění a provozování této akce. Velký dík patří také partnerům jako je REPLAY Klíše, kde se naši kempeři stravovali. Všem basketbalistům a basketbalistkám přejeme pohodový zbytek prázdnin a za rok se na vás všechny opět budeme těšit!J

 

KOMPLETNÍ FOTOGALERIE ZDE.