Lukáš přichází aktuálně z Jindřichova Hradce, ale fanoušci si ho určitě vybaví z jeho působení v Brně v sezónách 2018/19 a 2019/20, kde zaznamenával slušná čísla, 9,5 bodů a 4,7 doskoků na zápas. Přejeme Lukášovi hodně úspěchů v dresu SLUNETY.

Tomáš Hrubý:
Příchod Lukáše bereme jako velmi pozitivní věc v naší nelehké situaci, do které jsme se dostali vlastní chybou v podobě špatných výsledků v posledních zápasech. Jedná se o všem dobře známého českého hráče na pozici vysokého křídla. V této části sezóny není jednoduché sehnat hráče tak, aby se co nejrychleji zapojil do tréninkového a herního procesu a proto jsme volili tuto variantu v podobě posílení našeho týmu Lukášem, českým hráčem, který dobře zná nejvyšší soutěž. Přejeme Lukášovi hodně úspěchů v dresu SLUNETY”

Štegy:
„Jsem moc rád, že můžu být v týmu jako Sluneta. Jdu sem s jediným cílem a to pomoct týmu, abychom hráli ten nejlepší basketbal a pomalu stoupali v tabulce výš a výš. Vím, že teď se neprožívá  úplně to nejlepší období, ale tým je tady opravdu výborný a věřím, že následující zápasy, co nás čekají, že vyhrajeme a od toho se odpíchneme a zapomeneme na to, co bylo.“