MUŽI "A"

Dalibor Fait #15 - Pivot
DJ Hanes #0 - Rozehrávač
Jakub Bár #7 - Křídlo
Jan Karlovský #41 - Pivot
Jan Maděra #18 - Křídlo
Johan Haiblík #13 - Křídlo
Ladislav Pecka #44 - Pivot
Lamb Autrey #1 - Křídlo
Martin David #11 - Křídlo
Matěj Wiesner #7 - Křídlo

Jan Šotnar Trenér
Tomáš Hrubý Manažer
Pondělí 11:30-13:00 17:30-19:00
Úterý 11:30-13:00 17:30-19:00
Středa 11:30-13:00 17:30-19:00
Čtvrtek 11:30-13:00 17:30-19:00
Pátek 11:30-13:00 17:30-19:00
kolodomácíhostédatumvýsledek
0. kolo BK ARMEX Děčín SLUNETA Ústí n/L 19.08.2020, 18:00 97:87
0. kolo SLUNETA Ústí n/L USK Praha 28.08.2020, 11:00 75:73
0. kolo SLUNETA Ústí n/L GEOSAN Kolín 05.09.2020, 11:00 90:46
0. kolo GBA Lions Jindřichův Hradec SLUNETA Ústí n/L 08.09.2020, 17:00 89:95
1. kolo SLUNETA Ústí n/L BK Opava 13.09.2020, 18:00 94:96
2. kolo BK JIP Pardubice SLUNETA Ústí n/L 16.09.2020, 18:00 76:79
3. kolo SLUNETA Ústí n/L NH Ostrava 20.09.2020, 18:00 93:67
4. kolo USK Praha SLUNETA Ústí n/L 23.09.2020, 19:15:00 76:72
5. kolo SLUNETA Ústí n/L Královští Sokoli 27.09.2020, 18:00 76:75
9. kolo BK ARMEX Děčín SLUNETA Ústí n/L 16.11.2020, 18:00 88:87
10. kolo SLUNETA Ústí n/L Basket Brno 19.11.2020, 18:00 79:89
6. kolo SLUNETA Ústí n/L DEKSTONE Tuři Svitavy 21.11.2020, 18:00 90:88
7. kolo GEOSAN Kolín SLUNETA Ústí n/L 27.11.2020, 17:45:00 86:90
11. kolo ERA Basketball Nymburk SLUNETA Ústí n/L 02.12.2020, 17:00 102:85
12. kolo BK Opava SLUNETA Ústí n/L 05.12.2020, 18:15:00 93:75
13. kolo SLUNETA Ústí n/L BK JIP Pardubice 09.12.2020, 18:30 93:76
14. kolo NH Ostrava SLUNETA Ústí n/L 12.12.2020, 18:00 68:94
15. kolo SLUNETA Ústí n/L USK Praha 19.12.2020, 18:00 81:83
16. kolo Královští Sokoli SLUNETA Ústí n/L 29.12.2020, 00:00 89:78
17. kolo DEKSTONE Tuři Svitavy SLUNETA Ústí n/L 05.01.2021, 00:00 83:72
18. kolo SLUNETA Ústí n/L BC Kolín 09.01.2021, 18:00 80:106
8. kolo SLUNETA Ústí n/L Olomoucko 13.01.2021, 20:00 70:81
19. kolo Olomoucko SLUNETA Ústí n/L 16.01.2021, 18:00 76:90
1. kolo SLUNETA Ústí n/L USK Praha 20.01.2021, 18:00 76:91
20. kolo SLUNETA Ústí n/L BK ARMEX Děčín 23.01.2021, 18:00 87:89
1. kolo USK Praha SLUNETA Ústí n/L 27.01.2021, 18:00 70:77
21. kolo Basket Brno SLUNETA Ústí n/L 30.01.2021, 18:00 100:72
22. kolo SLUNETA Ústí n/L ERA Basketball Nymburk 06.02.2021, 18:00 90:98
1. kolo BK ARMEX Děčín SLUNETA Ústí n/L 27.02.2021, 18:00 77:88
2. kolo NH Ostrava SLUNETA Ústí n/L 03.03.2021, 17:30 ---
3. kolo SLUNETA Ústí n/L Královští Sokoli 06.03.2021, 18:00 ---
4. kolo DEKSTONE Tuři Svitavy SLUNETA Ústí n/L 10.03.2021, 18:00 ---
5. kolo SLUNETA Ústí n/L Olomoucko 13.03.2021, 18:00 ---
6. kolo SLUNETA Ústí n/L BK ARMEX Děčín 17.03.2021, 18:00 ---
7. kolo SLUNETA Ústí n/L NH Ostrava 20.03.2021, 18:00 ---
8. kolo Královští Sokoli SLUNETA Ústí n/L 24.03.2021, 18:00 ---
9. kolo SLUNETA Ústí n/L DEKSTONE Tuři Svitavy 27.03.2021, 18:00 ---
10. kolo Olomoucko SLUNETA Ústí n/L 03.04.2021, 18:00 ---
AVE
Hyundai
stebal
Imperial Standard
promedicus
monzas