Všude jako doma, USK má další dva zářezy

Netradičně jsme odehráli domácí utkání ve dvou halách a ani jedna nebyla naše kolej. Pomyslná výhoda domácího prostředí tak byla zdánlivě pryč. Ale doma je tam, kde vás mají rádi, což jsme pocítili na obou místech a byly z toho dvě jednoznačné výhry.

V sobotu na Slunetu dorazily Rokycany se zpožděním, ale na nás se delší rozcvičování neprojevilo. Dominovali jsme na obou stranách hřiště a v poločase při skóre 51:23 bylo prakticky po zápase. Bohužel se nám nepodařilo udržet koncentraci i v druhém poločase a zejména v obraně to nebylo dobré. 45 obdržených bodů za druhý poločas určitě není něco, čím bychom se chtěli prezentovat. Naštěstí v útoku jsme nepovolili a v klidu si došli pro výhru.

SLUNETA USK  vs.  SKB Rokycany                    93:68

Statistiky

V neděli s Příbramí jsme naopak do zápasu vstoupili otřesně. Naštěstí jsme se včas vzpamatovali, ale opět to byl hlavně útok, který nás podržel. Dostat 70 bodů v domácím prostředí je prostě hodně. I tak ale nedošlo k žádnému dramatu a zapsali jsme další vítězství.

SLUNETA USK  vs.  BK Příbram             90:70

Statistiky

Moc děkujeme všem, kteří nás přišli podpořit a užít si posledního basketu v hledišti (alespoň na nějakou dobu). Stejně tak děkujeme Slunetě i Skřivánku za poskytnutí azylu, hrálo se nám báječně. V obraně to mohlo být sice lepší, ale dvě výhry jsou doma.