Muži B

Další utkání Severočeské ligy odehrajeme v pátek 30. 11. 2018 v Liberci s místními vysokoškoláky. Zápas začne v 19,30 v tělocvičně Na Harcově.

Zdroj:www.basket-sluneta.cz

SLUNETA USK – Hrajeme doma. Žlice a Klatovy

Po nevydařeném závěru v Benešově už se nemůžeme dočkat, až zase vyběhneme na hřiště. O to víc jsme namotivovaní, že to bude doma na koleji. V sobotu k nám přijedou Domažlice, tradiční silný soupeř, se kterým se opět bude hrát určitě napínavé utkání. V neděli pak dorazí Klatovy, kterým se letos zatím příliš nedaří, ale rozhodně tohoto nepříjemného soupeře nepodceníme.

Budeme rádi, když zase přijdete podpořit v hojném počtu. V sobotu od 19:00 a v neděli od 14:00 v tělocvičně kolejí!

Kadetky U17

Začíná nám druhá půlka základní části a před námi je nelehký úkol, chceme totiž zopakovat dobré výkony z té první a zůstat v boji o první místo. Prvními týmy, které nám to budou chtít znepříjemnit, jsou Kralupy a USK. V sobotu zajíždíme do Kralup, resp. do Slaného (soupeř nemá volnou halu) a očekáváme vyrovnané utkání. Naše první střetnutí v této sezóně jsme dokázali vybojovat v samotném závěru, klíčem byla aktivní hra do koše, při které soupeřky sbíraly fauly, které jim na konci utkání pak nedovolily tak velkou agresivitu.

V nedělním utkání na USK budeme chtít soupeři vrátit porážku z vůbec prvního utkání této sezóny, které máme jistě v paměti. Ani poločasové vedení nestačilo na výhru a podlehli jsme béčku USK jasným rozdílem. Držte nám palce alespoň na dálkuJ

Vláďa, Naďa a kočky U17