Muži B

Další utkání hrajeme ve Varnsdorfu příští pátek 7. 12. od 20.00 hod. Domácí nám budou chtít jistě vrátit porážku, kterou jsme jim uštědřili na domácí palubovce (80:57). Věříme, že dokážeme zopakovat výkon z Liberce a budeme usilovat o další výhru v soutěži.

Zdroj: www.basket-sluneta.cz

Chlapci U15

O následujícím víkendu nás čekají poslední dvě utkání základní ligové skupiny, ve které jde již jen o to, abychom potvrdili, že jsme o něco kvalitnější celky, než týmy Pražanů,

První utkání se odehraje v sobotu klasicky na "kolejích" a to již v 10:00.

Druhé, to nedělní odehrajeme netradičně ve Sportcentru SLUNETA, proto doufám, že přijdete naše mladé talenty podpořit v hojném počtu a uděláte v ligové hale atmosféru, alespoň trochu podobnou, jako bývá v "koopce". Hraje se již v 9:00.

Těšíme se na Vás a Vaši podporu.

Saša Novák a kluci U15

U13 – dívky

Zdravíme všechny naše fanoušky a zveme je na další domácí zápasy (sobota 10:00 a 12:00 na Doběticích). Tentokrát se utkáme s Tygřicemi z Loun, které v minulém kole dokázaly dvakrát zvítězit a mají vyrovnanou bilanci 4 vítězství ku 4 porážkám. My jsme ovšem na vítězné vlně a sérii šesti výher za sebou rozhodně nehodláme přerušit. Do utkání sice nejdeme v plné sestavě, nicméně pokud podáme stejný výkon na obranné polovině jako v Lovosicích, tak jsem přesvědčen, že obě utkání zvládneme.

Fidži a holky U13

LIga dívek U15 vrcholí…

…kdy o tomto víkendu sehrajeme poslední utkání ve skupině, a jde o vzájemná utkání a o to z jakého místa postoupíme do extraligy.

V sobotu zajíždíme na Královku, kde sehrajeme od 15,00 zápas proti USK a pokud podáme výkon jako na naší domácí palubovce ( výhra 96-76 ) a dokážeme ubránit klíčovou hráčku Nekolnou, nemělo by nám nic bránit k tolik potřebné výhře.

V neděli sehrajeme utkání proti Slovance Praha od 12,00 v Českém Brodu a zde bychom také rádi navázali na naše domácí vítězství 94-60.

Venku nás samozřejmě nebude čekat nic jednoduchého, ale věříme, že nedáme kůži zadarmo a k vánocům si nadělíme vítězství.

Pokud s námi nevyrazíte ven, podpořte nás z domova.

Gary, Dráža a kočky U15

U13 - chlapci
O druhou adventní neděli sehrajeme poslední mistrovské utkání letošního roku. Zajíždíme do Chomutova, kde nás nebude čekat jednoduchý soupeř. Chomutovští kluci předvedli na naší palubovce v říjnu výkon, na kterém na vzdory oběma prohrám (59:34, 45:34) bylo znát, že oproti loňské sezóně udělali výkonostní pokrok. Levharti jistě na vlastním hřišti budou ještě sebevědomějším a nepříjemnějším soupeřem, proto nebudeme mít prostor nikterak polevit, což je dobře. Oba týmy již mají jistou účast mezi postupujícími čtyřmi ve finálové skupině oblastního přeboru, proto se nejedná o poslední vzájemná klání této sezóny. Podzimní část jsme odehráli bez ztráty kytičky, což chceme uhájit i po tomto víkendu. Držte nám palce!!!  

                                                        Péca, Sedlo a kluci U13