SLUNETA USK: Nová sezóna, nový trenér, nové basketbalové koUSKy

Každý rok je to stejné, po sezoně si chce člověk od basketu trochu odpočinou, ale po pár týdnech už se začíná těšit na tu další. S přibývajícím časem ruce svrbí čím dál tím víc a první soutěžní zápas je stále daleko. Ačkoliv my už jsme svůj letošní debut odehráli ve vítězném pohárovém utkání proti Kladnu, II. liga začíná konečně až tento víkend. Basketbalově to bude v prvních zápasech asi trochu skřípat, ale tempo a nasazení budou na té nejvyšší úrovni hned od začátku.

Po dlouhé době došlo ke změně na postu trenéra, kdy Sašu Nováka vystřídala další ústecký matador Adam Žampach. Ten se pokusí naučit směsici starých psů a mladých vlčáků novým kouskům.

Hned první víkend nás v domácím prostředí prověří Mariánské Lázně a Rokycany - tedy tvrdé oříšky. Přijďte nás podpořit v sobotu od 16:00 a v neděli od 10:00. Oba zápasy se odehrají tradičně v kolejní tělocvičně.

Kadetky U17

Dívky ze Slunety U17 zdraví své příznivce a očekávají podporu, když o tomto víkendu zahajují svojí ligovou sezónu. V sobotu zajíždíme do Sadské, kde nás od 15,00 přivítá celek Basketu Poděbrady a v neděli hopsa hejsa do Brandejsa od 11,00. Určitě nás nečeká nic lehkého, ale pro vítězství doufám holky udělají vše a zahájí sezónu dvěmi vítězstvími.

Myslete na nás a nebo v hledišti zafanděte.

Kočky U17 a Gary s Cipí

Děvčata U12

V sobotu 5. 10. odehrají děvčata U12 zápas proti Litoměřicím. Hraje se na Speciální škole Pod Parkem od 9 a od 11 hodin. Přijďte holky podpořit!

Bassti, Klárka a děvčata U12

Chlapci U14

Tento víkend je pro kluky U14 hracím dnem jen neděle, kdy zajíždíme k favoritu skupiny C, pražským Tygrům. Své síly s nimi změříme půl hodiny po poledni. Nečeká nás vůbec jednoduché utkání, Tygři skončili na posledním Mistrovství ČR U13 na pátém místě, tedy pět příček před námi. I když tam k našemu vzájemnému souboji nedošlo, jejich výsledky dávají tušit velmi kvalitního a těžkého soupeře. O tom, jakou cestu jsme za těch pět měsíců ušli, se dozvíme právě v nedělním popoledni. Držte nám palce!!

Péca, Sedlo a kluci U14