Muži B

Utkáním v Chomutově zakončíme tří zápasovou venkovní sňůru. V pátek 20. 10. 2017 se v místní sportovní hale utkáme s vedoucím celkem Severočeské ligy BK Levharti Chomutov. Zápas začíná v 19,30 hod.

Zdroj:www.basket-sluneta.cz

USK podruhé doma

I druhý hrací víkend pokračujeme v domácím prostředí a nečeká nás vůbec nic snadného. V sobotu přivítáme rezervu prvoligového Písku. Tým složený z velmi mladých a běhavých hráčů bude důslednou prověrkou. V neděli pak přijede Benešov, který jsme dokázali minulý rok doma po dramatické koncovce porazit. Do obou zápasů půjdeme naplno a pokusíme se vyhrát. Přijďte nás podpořit v sobotu od 19:00 a v neděli od 10:00 do kolejní tělocvičny na Klíši.

Beny

U14 - dívky

Je to tady, dívky U14 se tento víkend utkají na domácí půdě Dobětice. V  sobotu budou soupeřit s Kralupami a v neděli se Spartou, vždy od 10:00 hod.

Budou to pro nás dvě rozdílná utkání, v sobotu narazíme na posledního z tabulky, tudíž očekáváme snadný průběh utkání, kde si zahrají všechna děvčata. V neděli to bude již těžší oříšek, proti prvnímu zatím neporaženému celku a budeme se snažit mu připsat první porážku.

Těšíme se na Vaši podporu a věříme, že holky nechají na hřišti vše.

Gary a Dráža

U17 - dívky

O víkend pokračuje soutěž děvčatům U17 venkovními zápasy v Praze a v Kralupech nad Vltavou. V sobotu zajíždíme na sportovní halu Královky, kde se utkáme s rezervním týmem USK Praha a v neděli v poledních hodinách v Kralupech s tamním Juniorem.

Nečekají nás vůbec jednoduchá utkání, protože se opět se potkáváme se soupeři, kteří mají zkušenosti z této soutěže. I přes velkou marodku, která nás postihla, se budeme snažit o co nejlepší výkon a výsledek, když se zadaří, tak snad bychom nemuseli vyjít na prázdno po tomto víkendu.

Mates

U14 – kluci

Díky předehranému (a prohranému) zápasu v Liberci, nás tento víkend čeká pouze jedno utkání, a to v Mladé Boleslavi. Dle dosavadních výsledků by to měl být lehčí soupeř, tudíž doufáme, že naši hráči nic nepodcení a my budeme mít prostor nechat zahrát všech 15 hráčů.  

Žampi a Sush

U12 - chlapci

Již zítra 21. 10. čekají naše chlapce U12 další dvě utkání. Tentokrát poměří své síly s kvalitním soupeřem z Děčína, a to v 9 a v 11 hod. na kolejní hale. Očekáváme kvalitní, pro diváky atraktivní derby plné emocí. Přijďte podpořit naše kluky a pomoci nám připsat si dvě vítězství.

Kafka