USK – Naposledy v základní části

Konec soutěže je tu a my odehrajeme poslední zápasy základní části na domácí palubovce. Play-off už sice máme jisté, ale hrajeme ještě o finální umístění a výhodu domácího prostředí, takže určitě nesmíme nic podcenit.

V sobotu přivítáme Kladno, které v posledních zápasech předvádí slušné výkony. Nepříjemného soupeře nesmíme nechat rozehrát a od začátku předvést soustředěný výkon. Toto utkání odehrajeme v sobotu už v 10:30 výjimečně ve SLUNETA sportcentru!

V neděli pak přijede Slaný, který neprožívá dobrou sezonu. V domácím prostředí nás ale dokázali dost potrápit, a tak ani v tomto zápase nesmíme nechat nic náhodě.

Přijďte nás podpořit v sobotu od 10:30 na SLUNETU a v neděli v 11:00 klasicky na kolej, budeme potřebovat vaši podporu!

U17 – dívky

Holky U17 zajíždějí o víkendu na palubovky soupeřů, konkrétně na kladenskou a karlovarskou. Na Kladně nás čeká těžké utkání, jelikož Kladno vede skupinu play-out a rozhodně nebude chtít na vlastní palubovce nic podcenit. Do Karlových Varů jedeme s cílem vyhrát, jelikož i nedávné domácí utkání bylo až do koncovky vyrovnané. Otázkou je, v jaké sestavě k zápasům odcestujeme, jelikož nás trápí zranění několika hráček a zároveň jarní prázdniny zapříčinily odjezd většiny hráček na hory.

 Fidži

U12 - chlapci

Poslední den ústeckých jarních prázdnin přinese další dvě soutěžní klání pro chlapce z U12, z nichž někteří si vyzkouší ostrý přechod ze zasněžených strmých lyžařských svahů na fádně rovnou basketbalovou palubovku. Jak moc tuto změnu zvládnou, jsme sami zvědavi. Zajíždíme na půdu Litoměřic, kde se s domácím týmem utkáme v neděli dopoledne od 9.30 a 11.30 hod. Náš soupeř se nachází na šestém místě tabulky s bilancí 7 výher a 15 proher. Dvě z těchto proher mají náš podpis. V listopadu jsme doma velmi výrazně zvítězili 91:21 a 72:25. Tak musíme i tentokrát, s "přeskáči" na nohách, doklouzat ke dvěma vítězstvím.

Péca & Kafe