U12 

Vrchol sezóny v podobě zasloužené účasti na národním finále čeká o tomto víkendu na chlapce z U12. To se koná až na druhé straně republiky v Příboře a Novém Jičíně. 
Dvě utkání základní skupiny odehrajeme v pátečním odpoledni v Novém Jičíně. Nejprve ve 13:30 změříme síly s BK NH Flames Ostrava a v 18:45 s BC Jihlava. Výsledky těchto utkání předurčí další naši cestu tímto turnajem. Z každé skupiny, které jsou celkem čtyři, postupují vždy dva nejlepší do sobotních čtvrtfinálových a případně semifinálových bojů. Třetí celky ze skupin už čekají jen souboje o 9. až 12. místo. V neděli se pak konají zápasy o konečná umístění. Nečekají nás žádná jednoduchá utkání. Mezi finálovou dvanáctkou už nebude slabých soupeřů, v každém zápase půjde o hodně. Každopádně to pro nás budou velice cenné zápasy, ve kterým otestujeme naše basketbalové umění. Chceme si celý turnaj hlavně užít a utkat se s novými soupeři, se kterými nemáme šanci se během sezóny potkat. Očekáváme početnou rodičovskou diváckou výpravu, která nás jistě bude mohutně podporovat z hlediště. 

Veškeré informace o turnaji a videopřenosy neleznete na: http://torolabasket.cz/index.php/nf2018/casovy-harmonogram-nf 
Držte nám palce! Budeme chtít předvést to nejlepší a zkusit dojít co nejdál. 

Kluci z U12 & Kafe & Péca   

 

U14 – dívky

Zdravíme příznivce i dívčího basketu,

a hlásíme, že od 26.-29.4.2018 se zúčastníme republikového finále ve Strakonicích, kam jsme se dostali mezi 8 nejlepších celků České republiky.

První utkání odehrajeme proti obhájci titulu Hradci Králové 26.4. od 13,00 a 27.4. od 9,00 proti KP Brno a od 17,00 proti domácím Strakonicím. Tím uzavřeme utkání ve skupině a jak dále, dáme vždy vědět na FB nebo nás můžete sledovat na http://www.cbf.cz/souteze/rozpis-utkani/rozpis_4966.html , či osobně ve Strakonicích.

Doufám, že neuděláme Slunetě ostudu a budeme bojovat do poslední minuty.

Gary, Dráža, Fidži a kočky U14.