Muži B

Další domácí zápas odehrajeme již tento pátek 12. 1. 2018 od 20.00 hod. ve SPORTCENTRU SLUNETA s BK Baník Most. Snad podáme stejně dobrý výkon jako s děčínskou juniorkou.

Zdroj: www.basket-sluneta.cz

U14 – dívky

Zdravíme naše příznivce, máme po Vánocích, vstupujeme do Nového roku 2018 a dívky U14 do extraligy, kam se ústecký celek dostal po několika letech. Pokud bude celek kompletní, má na to se dostat na republikové finále, kam postupují první čtyři celky z osmičlenné skupiny.

Tento týden vše začíná a začalo již včera předehráním na Spartě. Domácí byli kompletní, vlétli na nás a hned v první čtvrtině odskočili o 15 bodů. Další tři čtvrtiny už se nám dařilo lépe, ale po nevyužitých šancích dát jednoduchý koš a případné nevyužití zisků jsme prohráli 77-52. Pozitivem bylo, že to holky nijak nesložilo a i cestu zpět si snad plně užily.

V sobotu zajíždíme na HB Basket Praha, které hraje utkání na Aritmě Praha od 16,00 a doufáme v mnohem lepší výsledek.

Doufáme ve Vaši podporu basketu v roce 2018 a do Nového roku Vám přejeme jen to nejlepší!

Gary, Dráža a kočky U14

U12 - kluci

S novým rokem jsme se současně přehoupli do druhé poloviny sezóny oblastní soutěže U12. Již tuto sobotu přivítáme Louny, kterým máme co oplácet, neboť se zasloužily o náš zářijový neslavný vstup do sezóny, kterým byla naše dosud jediná porážka v soutěži. A my ji chceme odčinit dvěma vítězstvími na domácí palubovce na kolejích v sobotu od 14 a 16 hodin. Po naší měsíční herní odmlce budou kluci, doufáme, nažhavení do hry a budou chtít ukázat, co v nich je. K tomu jim jistě bude opět dopomáhat plné hlediště a jeho mohutná podpora. Těšíme se. Přijďte!!

Péca a Kafe

Dívky – U17

V posledních dvou kolech základní části vyjíždí děvčata U17 na západ a to konkrétně do Plzně a Klatov. Proti lídrovi tabulky z Plzně se budeme snažit držet krok co nejdéle, nicméně soupeř prohrál za celou sezonu pouze dvě utkání a tak nás čeká velmi těžké utkání. Druhý den narazíme pro změnu na druhý tým tabulky a to domácí BK Klatovy. V domácím zápase jsme se soupeřem drželi krok téměř celý zápas, ale v koncovce prokázaly klatovské hráčky větší zkušenosti a odvezly si z naší palubovky výhru. My budeme chtít bojovat a zápasy bereme hlavně jako kvalitní přípravu do další fáze soutěže.

Fidži