Muži B: Derby s Litoměřicemi

Nadstavbová část se rozjela i pro B tým. Ve skupině o 4. – 6. místo se utká se sousedními Litoměřicemi, které mají stejnou bilanci šesti výher a deseti porážek. Utkání začíná v pátek, v 19.30 hod. v hale 6. ZŠ Litoměřice.

U19 – chlapci

Poslední domácí utkání letošní sezóny nás čeká v neděli od 14 hodin v hale kolejí proti Sokolu Žižkov, který je na první příčce finálové skupiny. Z té postoupí první dva týmy do baráže o účast v dalším ročníku extraligy. My jsme zatím na příčce druhé, kterou chceme i po tomto víkendu udržet, což znamená porazit pražský tým. Ten už odsud v letošním ročníku odjížděl s nepořízenou, když od nás v listopadu v základní části soutěže schytal porážku o 22 bodů při skóre 57:35. Jak je už z výsledku patrné, dominovala naše obrana. Od té se budeme muset opět odrazit, abychom mohli pomýšlet na vítězství. Přijďte nás podpořit a zafandit. Díky.
 

Míra Bár

U15 – chlapci

Náš tým U15 zavítá k následujícím zápasům na půdu Kralup a Brandýsa nad Labem. Náš tým je složen převážně z mlaďochů – tzn. kluků ročníku 2004-2005 a pro ty je každý zápas v této kategorii velkou zkušeností. Protože jsme v první části soutěže odehráli velmi slušná a vyrovnaná utkání, věříme, že výkon zopakujeme i nyní. Uvidíme, jak se na naší formě projeví jarní prázdniny.

Bob

U15 – dívky:

Ve víkendových kláních chceme soupeřům vrátit porážky z jejich hřiště. Pro naše fandy jedna malá-velká změna – v sobotu hrajeme od 14.00 hod. na Specce, ALE v neděli v 11.00 hod. na kolejích UJEPU. Těšíme se na skvělou atmosféru, kterou nám opět určitě vytvoří naši fandové.

Vláďa a holky

 

U13 – dívky

V sobotu 17.3.2018 nás čeká důležité utkání proti Mostu. Most je o jednu příčku za námi a tak také chceme aby to zůstalo. Přijeďte nás podpořit od 9:00 a od 11:00 do Mostu.

Zambi