USK

Play-off je tady! 

Už teď můžeme 4. místo v II. lize hodnotit jako úspěch, ale přichází třešnička na dortu v podobě play-off! Trochu nám tuto chvíli kazí sitauce, kdy jsme bez několika hráčů ať už kvůli zranění či z jiných důvodů.

Po dramatu v závěrečném kole si Benešov dokázal udržet třetí místo a my se tak utkáme s Domažlicemi. Velice nepřijemným soupeřem, na jehož palubovce jsme letos vyhráli snad úplně poprvé v naší „historii“. Ačkoliv jsme Východočechy dokázali letos dvakrát porazit, vůbec nic to neznamená. Zejména venkovní utkání bylo opravdu napínavé a domažličtí se určitě sejdou v té nejlepší sestavě.

1. kolo play-off se hraje na dvě utkání – jedno venku a jedno doma. Při shodě výher pak rozhoduje skóre. V sobotu tak budeme od 18:00 bojovat v Domažlicích, v neděli od 15:00 doma na koleji. Budeme moc rádi, když nás přijdete podpořit v jednom z nejdůležitějších zápasů této sezony. Budeme se snažit předvést co nejlepší výkon a postoupit dál!

Víťa

 

U17

Ahoj, v neděli se hraje další utkání finálové skupiny ligy U17. Od 16.00 hostíme tým Kolína, který je dle pohledu na tabulku favoritem. Při utkání na palubovce Kolína jsme nebyli schopni čelit soupeřovu rychlému přechodu do protiútoku a agresivní hře jeden na jednoho. Toto je pro nás základní úkol pro odvetné utkání.

bob

 

U17 - dívky

Již ve čtvrtek se představí kadetky na palubovce pražského USK Praha. Jasným favoritem je domácí tým, ale ani my neskládáme zbraně a pokusíme se uhrát co nejlepší výsledek.
Hned v sobotu nás čeká odveta s USK Praha na domácí palubovce. Těžko predikovat jaký zápas nás čeká, nicméně budeme chtít omezit ztráty na obou polovinách hřiště, jelikož právě ty bývají kámenem úrazu po celou sezonu. 
V neděli poté přivítáme Kralupy nad Labem, s kterými jsme na začátku března odehráli vyrovanou partii, ve které rozhodla až poslední čtvrtina utkání. Na všechny utkání zveme fanoušky a doufáme ve stejnou podporu jako při předchozích zápasech. 


Fidži

U14 - dívky

Zdravíme naše příznivce,

kočky U14 ve středu dohrávaly utkání v extralize doma proti HB Basket Praha. Bylo jasné, že nám soupeř nedá nic zadarmo a pokud budeme chtít uspět, budeme muset vycházet hlavně z dobré obrany. Trápil nás doskok a občas jednoduché šance dát koš. Největší náskok se povedl ve třetí čtvrtině a i díky tomu jsme dovedli utkání do zdárného konce s vítězstvím 73-60. Bylo fajn, že když se zrovna nedařilo jedné, dařilo se druhé a byla znát i naše širší rotace hráček z lavičky.

Děkuji i divákům, kteří dorazili a podpořili naše vítězství.

O víkendu zajíždíme na horkou půdu Jičína ( sobota ) a Sadské ( neděle), kde hrajeme vždy od 13,00. Pokud se nám podaří navázat na domácí utkání, kde jsme soupeře porazili, pak si dovolím přiznat, že republika je v našich silách.

Gary, Dráža, Fidži a kočky U14

U12

O tomto víkendu nás čeká důležitý souboj o první místo v tabulce, o postup na národní finále. Přijede Roudnice. Tým, který je se stejným počtem bodů za námi na druhém místě. Tým, který jsme na podzim dvakrát porazili na jeho palubovce, nám bude chtít vše vrátit. My však chceme obě utkání vyhrát a zajistit si účast na republikovém finále. Očekáváme plné hlediště a mohutnou podporu pro náš tým. Budeme bojovat o každý míč a kousek hřiště. Přijďte nás v hnát za naším cílem!!!! Sobota v 9 a 11 hodin v hale kolejí. Bude na co koukat. 

Péca & Kafe

 

U12 - dívky

V sobotu 24. března odehrajeme poslední zápasy této sezóny v domácím prostředí Pod Parkem. Hostíme tým Chomutova, který se po základní části umístil na 3. místě a se kterým hrajeme nadstavbu systémem 2 zápasy doma, 2 venku.

Zápasy začínají v 9 a v 11 hodin. Přijďte holky povzbudit, budeme to potřebovat.

Sezónu zakončíme v Chomutově v neděli 15. dubna, kdy sehrajeme zápasy v trošku netradičních nedělních časech- 15,00 a 17,00 hod.

Léňa + Zuzka