Muži B:

Další utkání letošního ročníku Severočeské ligy odehrajeme v pátek 9. 2. 2018 s týmem USK Slavia Liberec. Zápas začíná ve SPORTCENTRU SLUNETA tradičně od 20,00 hod.

Zdoj:www.basket-sluneta.cz

Náročný víkend pro hráčky U11 + U12

Nadcházející víkend bude pro některé hráčky velmi fyzicky náročný. Vzhledem k tomu, že hodně holek hraje současně za týmy U11 i U12, odehrají během víkendu celkem 4 zápasy.

Začínáme v sobotu s U12 v domácím prostředí. Přivítáme tým Chomutova. Máme jim co vracet, oba zápasy na jejich palubovce jsme bohužel prohrály. První zápas začíná v 10,00 a druhý pak ve 12,00 hod.

V neděli nás čeká výjezd – opět se utkáme s Chomutovem, tentokrát v kategorii U11. V 10,30 bude naším soupeřem Baník Most a ve 12,00 změříme síly s domácím celkem. Utkání se odehrají v městské sportovní hale.

Letos jsme ještě s U11 nepoznaly hořkost porážky. Snad to udržíme i tento víkend a nedělní zápasy pro nás budou dobrou přípravou pro nadcházející kvalifikaci o národní finále.

Léňa

Dívky U14

Zdravíme všechny naše příznivce a hlásíme Vám, že tento pátek dohráváme doma na Doběticích od 16,30 utkání s Jičínem, který je pro nás velkou neznámou. Věřím, že naše holky dokáží vybojovat vítězství a budou dále držet naději v boji o republikové finále.
V neděli zajíždíme na horkou půdu Strakonic, kde odehrajeme zápas od 10,30. Doufám, že soupeře potrápíme a nedáme mu nic zadarmo. Pokud budeme bojovat o každý balón, pak můžeme držet se soupeřem krok a uhrát slušný výsledek, který se bude hodit do dalších bojů ve finálové skupině extraligy dívek U14.
Držte palce, fanděte i na dálku a my budeme bojovat za Vás.

Gary, Dráža a kočky U14.