U12

Poslední dvojutkání letošního ročníku oblastní soutěže U12 nás čeká v sobotu dopoledne od 9 a 11 hodin v Chomutově. Tohoto soupeře jsme v prosinci na vlastním hřišti porazili v prvním zápase výrazně o 20 a ve druhém utkání velmi výrazně o 52 bodů. I přes to se jedná o soupeře, kterého nebude radno podcenit. Navíc, když bude hrát na domácí palubovce. Pro nás to bude jedna z posledních herních možností, jak se připravit na Národní finále, které nás čeká za další dva týdny. Budeme si moci vyzkoušet třeba i jiné varianty v sestavě s tím, že se nemusíme tolik ohlížet na výsledek. Což ale neznamená, že bychom jeli do Chomutova bezstarostně. Rozhodně chceme obě utkání vyhrát a naladit se pozitivně na vrchol sezóny.

Péca a Kafe

U12 – dívky

V neděli čekají naše hráčky poslední soutěžní zápasy sezóny. Trošku netradičně začínáme v neděli v 15 hod v chomutovské sportovní hale. Druhý zápas bude následovat od 17 hodin. Holky zabojují o třetí místo v konečné tabulce. Držíme palce!!!

Léňa + Zuzka

U14 – dívky

Zdravíme naše příznivce,
a tímto Vás zveme na poslední domácí utkání dívek U14 v extralize na Dobětice.
V sobotu od 10,30 přivítáme celek Strakonic a doufám, že holky předvedou naši hru a nedají nic zadarmo.
V neděli dorazí od 10,00 celek USK Praha, který v Sadské vyhrál a tím nám dopomohl k postupu na republikové finále bez ohledu na poslední utkání. Nedělní utkání již budeme brát jako přípravu na republikové finále ve Strakonicích konané 26.-29.4.2018 a věřím, že děvčata předvedou hru, kterou se budeme chtít prezentovat na republikovém finále.

Gary, Dráža, Fidži a kočky U14

U17 – dívky

V posledním letošním utkání sezony se představíme na domácí palubovce proti týmu z Litoměřic, který jsme jako jediný dokázali letos porazit. Věříme v podporu fanoušků a rozhodně budeme chtít zakončit sezonu vítězstvím.

Fidži