U15 – chlapci

Poslední víkend v tomto měsíci nás čeká dvojzápas s týmy ze západu Čech. Nejprve se utkáme s nepříjemným týmem Klatov a to v sobotu v 18:00 ve SPORTCENTRU SLUNETA.

V neděli nás čeká skvělý soupeř z Plzně, který hraje pohledný agresivní basket. S nimi se utkáme v neděli v 10:30 opět ve SPORTCENTRU SLUNETA.

Přijďte kluky podpořit na cestě k metám nejvyšším.

Saša Novák 

U15 – dívky

Páteční předehrávka s pražským USK bude prvním domácím zápasem dívek U15 v nadcházející sezoně. Stále nás trápí početná marodka, tudíž lze těžko predikovat, jaké zápasy nás čekají. Jak už bylo řečeno, v pátek nás od 17:30 prověří tým USK Praha, v sobotu pak tým Sokol Dolní Počernice, který skončil v loňském roce v kategorii U14 na pátém místě. Čekají nás tedy dva velice kvalitní soupeři, nicméně opět to bude o našem přístupu, koncentraci a návratu do obrany. Pokud nebudeme dodržovat daná pravidla, nebudeme mít ani v jednom zápase šanci na přijatelný výsledek. Věříme, že nás přijde podpořit co nejvíce fanoušků a my se jim budeme snažit odměnit aktivní hrou po celých 40 minut hry.

Fidži a holky U15

U19 Juniorky

Své premiéry se dočkaly také juniorky U19. Po vydařené přípravě můžeme nyní říci, že jsme připraveni vrhnout se do sezóny. Jako první se nám postaví Slovanka B a v neděli Nusle B. Trochu se potýkáme se nachlazeními a podobně, ale věřím, že do prvních zápasů vstoupíme v plné síle a zahájíme sezónu vítězně. Přijďte nás podpořit v sobotu a neděli do haly na Doběticích (za Lidlem).

Vláďa a juniorky U19