Basketbal o víkendu

Muži B: Poslední zápas základní části

Poslední utkání základní části Severočeské ligy nás čeká v pátek 2. 3. 2018 s druhým celkem tabulky BK Teplice. Ve SPORTCENTRU SLUNETA začínáme jako vždy ve 20,00 hod.

Zdroj: www.basket-sluneta.cz

U15 – dívky

Nadcházející prázdniny nás donutily sehrát jediné víkendové utkání v sobotu brzy ráno. Soupeř nemohl přistoupit na předehrání a zápasu, takže jsme se domluvili, že jej sehrajeme již brzy ráno, aby se děvčata mohla rozutéci na prázdniny. Takže v sobotu v 8.30 hod. ráno budeme na Specce hostit Tygřice z Prahy. Tento omlazený tým sbírá zkušenosti v pro mladší kategorie a dle toho také vypadají jeho výsledky, ale s postupujícím časem je na hráčkách vidět velký posun a určitě budou zase více nebezpečnějším soupeřem, než naposledy, kdy jsme v Praze vyhráli vysokým rozdílem a to i přesto, že jsme tam byli v osmi lidech.

Vláďa

U19 – chlapci

Junioři Slunety se opět představí na domácí palubovce. Přivítáme ostravské týmy, kterým máme co vracet, neboť lednová severomoravská mise pro nás skončila bez úspěchu. Ani tentokrát to nebudou jednoduchá utkání, neboť se potýkáme s několika absencemi z důvodu jarních prázdnin a zranění. V sobotu hrajeme od 16 hodin na koleji proti NH Ostrava a v neděli v 9 hod na Slunetě proti Snakes Ostrava B.  

Míra Bár