Muži B

Tento pátek (24. 2. 2017) se na domácí palubovce SPORTCENTRA SLUNETA utkáme se Slovanem Varnsdorf, který hrál v minulé sezóně druhou ligu. Po sestupu se Varnsdorfu v Severočeské lize příliš nedaří a okupuje poslední příčky tabulky. Utkání začíná v obvyklý čas, tedy ve 20,00  hod.

Zdroj:www.basket-sluneta.cz

Ženy

Ústecké ženy se v sobotu od 15:30 utkají ve finálové skupině s týmem z Poděbrad. V neděli od 10:00 pak nastoupí proti rezervě Nymburku.

Váňa

U19

Ústeckým juniorům U19 začíná hrací víkend již v pátek, kdy zajíždí na pražský Vyšehrad k večerní dohrávce odloženého utkání. S tímto soupeřem mají ústečtí v letošním ročníku pasivní bilanci, když doma i venku prohráli shodně o sedm bodů. Vyrovnanou bilanci mají se sobotním soupeřem z Děčína, kterého v polovině podzimu doma výrazně porazili a letos v lednu smolně prohráli na jeho palubovce. V obou případech je ze strany Ústí dostatečný prostor pro zlepšení a šance na posílení postavení v tabulce.


Míra Bár

 

U17 - dívky

V sobotu 25. 2. čeká zápas mladší dorostenky před jarními prázdninami. Budeme hrát doma na hale na Doběticích od 10 hodin dopoledne proti soupeři ze Sokolova. S tímto týmem máme ze vzájemných zápasů vyrovnanou bilanci. Víme, že nás nebude čekat jednoduchý zápas, ale budeme vycházet ze své hry a snad si připíšeme vítězství.

Přijďte v sobotu podpořit děvčata na halu na Doběticích.

Mates

U14 – dívky

O víkendu nás čeká dvojzápas s Litoměřicemi, první utkání na půdě našeho soupeře předehrajeme už v pátek, druhý pak hned v sobotu ráno. Litoměřice zatím vyhrály pouze jedno utkání, takže bychom měli být favoritem, ale náš soupeř minulý týden ukázal v o rok mladší kategorii, že umí dobře bránit a určitě nás nečeká nic lehkého. Doufáme, že i přes brzký ranní začátek zápasu (8.30 hod.) nás přijdete podpořit.

Naďa a Vláďa

U13 – chlapci

Dvojité derby s Děčínem sehrajeme tentokrát na domácí palubovce a opět očekáváme bouřlivou atmosféru a velmi pěkný zápas. V této sezóně nás zatím Děčín většinou přehrával, ale my hodláme bojovat do poslední vteřiny a rozhodně nic nevzdáváme předem, musíme využít domácího prostředí.

Žampi, Sush a Ladzy