Muži B

V dalším kole hrajeme opět doma. Utkáme se s celkem BK Děčín, který v minulé sezóně hrál II. ligu. Nicméně v úvodním utkání podlehl na své domácí palubovce o 15 bodů mužstvu Teplic. Hraje se v pátek 7. 10. 2016 od 20.00 hod. ve SPORTCENTRU SLUNETA.

Zdroj: www.basket-sluneta.cz

Ženy

Tým neohrožených žen Slunety se v sobotu od 17:00 utká s Bak Plzní, již tradičním soupeřem 2. ligy žen. V minulosti nás vždy plzeňské hráčky dokázaly pěkně potrápit, kdy jsme v loňské sezóně vyhrály o 5 a 2 body. Nedělní zápas se přesouvá na pátek 11. 11. od 18:00, jelikož nováček soutěže z Klatov nemůže k utkání nastoupit z důvodu nedostatečného počtu hráček.

Váňa, trenér

U17 - dívky

O víkend nebo spíše v neděli startuje soutěž děvčatům U17. V sobotu jsme měli hrát proti družstvu z Benešova, ale to se na poslední chvíli odhlásilo ze soutěže a tak se v sobotu nebude hrát. Nedělní zápas platí a budeme hrát v 10 hodin na hale 25. ZŠ Pod Parkem proti družstvu z Dolních Počernic. S tímto týmem jsme se již utkali v loňské sezóně v soutěži. Soupeře trochu známe a předpokládáme, co od něj můžeme očekávat. Ale i tak uplynula dlouhá doba od našeho posledního zápasu a mohlo se udat plno věcí, takže jdeme do zápasu s velkým otazníkem a s neznámou. Budeme se snažit zúročit naší práci z přípravy a odvést maximální výkon na hřišti a úspěšně zahájit sezónu 2016/2017.

Doufám, že přijdete v hojném počtu povzbudit děvčata v jejich prvním zápase.

Mates, trenér

U14 – Děvčata

První venkovní zápasy sehrají také děvčata U14, která zajíždí na půdu velmi silného, ale jim dobře známého, Brandýsa n. L. Tento zápas bude opět velmi těžký, soupeře sice známe a měli jsme možnost se s ním měřit během několik před- a posezónních turnajích. Každopádně musíme a hlavně chceme po dvou nevydařených domácích zápasech zabrat a zlepšit si bilanci. V neděli pak pojedeme k sousedům do Litoměřic, které se, dle prozatímních výsledků jeví, jako slabší soupeř, takže nesmíme podcenit a jít do zápasu s maximálním soustředěním a odvést kvalitní výkon.

Naďa a Vláďa, trenéři

U19

O tomto víkendu startuje i liga U19, což znamená, že se do bojů dostanou i naši junioři. Na domácí palubovce přivítají GBA "B" (sobota 17 hodin SLUNETA) a BA Spartu Praha (neděle ve 14 hodin koleje UJEP). Takže vlastně Sparta a Sparta. GBA skončilo v loňském ligovém ročníku na 10.místě z dvanácti. BA Sparta v loňském ligovém ročníku U19 nefigurovala a jde zřejmě o nově poskládany tým, který se stejně jako my o postup do ligy ucházel v kvalifikaci. Jaký budeme mít vstup do soutěže a co nás čeká ukážou víceméně až oba zápasy. Přijďte nás podpořit a fandit  !!!!!!Míra Bár,trenér