Ženy

O víkendu odehrajeme odvety z posledního kola finálové skupiny, kde si chceme napravit reputaci. V sobotu bychom rádi zopakovali vítězství proti holkám z Tišnova od 16:00. A v neděli od 10:00 chceme vrátit porážku Benešovu, který nesmíme podcenit.

Váňa

Junioři

Pražští soupeři čekají na juniory Slunety v dalším hracím ligovém víkendu. V sobotu přijede Vyšehrad (koleje v 16:00 hod.) a v neděli Žižkov (Sportcentrum Sluneta v 9:00 hod.). Z posledního vzájemného klání na hřištích soupeřů jsme přivezli dvě jasná vítězství, na která budeme chtít navázat a upevnit si první místo v tabulce.

Bároš

U12 - dívky

V sobotu hrajeme domácí utkání proti Litoměřicím. Mimo to se jedná o poslední utkání sezóny. Hrajeme na 25. ZŠ od 13:00 a od 15:00 hodin.
Pro holky jsou zápasy s Litoměřicemi cennými zkušenostmi, ale na psychice moc nepřidají. Pojďte si proto pořádně zafandit, vykřičet hlasivky a ukázat komu hala patří. Do velikonoc hlasivky stihnout zregenerovat. :D

Zambi

U17 - dívky

V neděli zajíždějí děvčata U17 na palubovku soupeře. Přesněji na palubovku Dolních Počernic. Od zápasu očekáváme vyrovnaný souboj, když se potkávají sousedi v tabulce a víme, co můžeme od soupeře čekat.
Budeme vycházet ze své hry a snad budeme slavit výhru v zápase. Držte děvčatům palce, budou to potřebovat.

Mates

U13 - chlapci

Další dvojzápas a opět s Děčínem, tentokrát na domácí palubovce absolvují naši hráči, po prvních dvou zápasech, které jsme prohráli, přišlo ve druhém dvojzápase zlepšení a z Děčína jsme si přivezli výhru v prodloužení a jednu prohru. Vzhledem k tomu, že nás tato utkání s takovým těžkým soupeřem vždy posouvají dopředu, věříme, že tentokrát bychom mohli urvat i dvě vítězství, obzvláště když hrajeme na domácí palubovce. Vše se bude odvíjet od nasazení v obraně.

Žampi, Sush a Ladzy

Nejmladší minižáci

Již tuto neděli sehrají naši nejmladší minižáci jedno z nejdůležitějších utkání v sezóně. Čeká nás totiž kvalifikace o NF a to proti celku z nedaleké basketbalové akademie Roudnice nad Labem. Kluci jsou v dobré náladě a jen samotné utkání nám prozradí, kolik jim ještě zbylo sil po náročné sezóně. Přijďte se podívat na kvalitní mládežnický basketbal a zafandit mladým nadějím ústecké SLUNETY. Hrajeme v neděli od 10 hodin na Klíši v tělocvičně vysokoškolských kolejí.

FRANC KAFKA

U14 – dívky

Pouze jeden zápas čeká na naše svěřenkyně tento víkend, v neděli od 10.00 hod. hostíme na naší palubovce v hale Pod Parkem Karlovy Vary. V prvním vzájemném střetnutí jsme dokázali vyhrát, doufám, že roli favorita potvrdíme i před domácím publikem.

Naďa a Vláďa