Muži B:

Po třech úspěšných domácích zápasech vyrážíme ven. V pátek 26. 1. 2018 zajíždíme do Varnsdorfu, kde se v místní sportovní hale od 19,15 utkáme s hráči Slovanu.

Zdroj: www.basket-sluneta.cz

U12 - chlapci

Kluci z U12 se v neděli opět představí na domácí palubovce. Tentokráte proti soupeři z Liberce, se kterým se utkali na začátku října na jeho hřišti, a dvakrát vysoko vyhráli (15:99 a 12:104). Těmto výsledkům odpovídá i postavení libereckých v tabulce. Jsou bez jediného vítězství a s nelichotivým skóre na posledním místě tabulky. Přestože je jasné, že nepůjde o nijak zvlášť divácky atraktivní utkání, chceme se prezentovat týmovým výkonem s nejvyšším nasazením a bojovností bez ohledu na kvalitu soupeře. Daleko více prostoru dostane širší kádr. Takže v neděli v hale kolejí od 12 a 14 hodin.      

Péca & Kafe

U12 – dívky vyrážejí na sever…

V sobotu 27. 1. 2018 náš tým čeká další dvojzápas letošní sezóny. Utkání sehrajeme venku- na půdě Varnsdorfu od 15,45 a 17,45 hodin.

S týmem ze severu jsme dokázaly v domácím prostředí 2x zvítězit. Doufáme, že se nás štěstí bude držet i tentokrát a body budou naše!!!

Trenérky Léňa + Zůza

U14 – dívky:

Zdravíme všechny naše basketbalové příznivce, tímto Vás zveme na naše první domácí extraligová utkání a to tuto sobotu od 10,30, kdy přivítáme Sadskou a v neděli od 13,00 Jičín, na hale za Lidlem na Doběticích.

Oba hosté jsou pro nás velkou neznámou, ale očekávám od nich agresivní hru, ve které nedají nic zadarmo. Naše holky se nesmí nechat zastrašit a na hřišti musí předvést plné soustředění a výkon na 100%.

Gary, Dráža a kočky U14

U15 – dívky:

V páteční dohrávce zajíždíme na palubovku Tygřic Praha, se kterými jsme se už setkali, takže to není úplně neznámá, co nás ovšem hodně trápí je stále velká marodka. Musíme se s tím holt popasovat a bojovat.

Vláďa