Muži B

Poslední utkání letošního roku odehrajeme v Teplicích na „horké“ palubovce místního BK v pátek
9. 12. 2016 od 19,00. Hraje se v sokolovně Na Letné.

Zdroj: www.basket-sluneta.cz

Sluneta USK: Je tu derby!

Minulou sezonu těch severočeských derby bylo vícero, ale po sestupu Děčína a Varnsdorfu nás letos čeká jen litoměřický Slavoj, a hned dvakrát po sobě!

V sobotu se s kališníky utkáme od 15 hodin na domácí palubovce na kolejích. Litoměřičtí určitě přijedou v plné zbroji a to doslova. Kuba Zbroj je oporou našeho severočeského souseda a v poslední době se mu daří i v první lize v dresu litoměřického áčka. I naší ústřední postavou je hráč hostující z tohoto prvoligového týmu a bude jistě zajímavé sledovat, jak tento match-up mezi Zbrojem a Honzou Dvořáčkem dopadne! Nicméně Litoměřice mají vyrovnaný tým plný šikovných hráčů, se kterými se moc dobře známe a nebezpečí hrozí prakticky od každého z nich. My nastoupíme oslabeni o Banána, který vyrazil zkontrolovat kvalitu banánů do jihovýchodní Asie. Našim úkolem bude udržet Slavoj na uzdě a pokusit se vyhrát.

Pokud ještě nemáte plány na víkend, rádi vás uvidíme jak v sobotu od 15 hodin v kolejní tělocvičně, tak i v neděli od 13:45 pár kilometrů za kopečky v litoměřické Kalich areně. Bude to určitě zajímavý souboj!

Beny

U11 - dívky

V sobotu vyrážíme s děvčaty a se spoustou fanoušků opět na venkovní palubovku, a to do Chomutova.  Od 11:00 se utkáme s týmem domácím (Levharti Chomutov) a od 13:00 s TJ Slovan Litoměřice. Oba soupeře známe. Levharty se nám podařilo porazit těsným výsledkem a s Litoměřicemi jsme prohrály na domácí půdě o 29 bodů, i přesto jsme optimistické a pomýšlíme na vítězství.

 

Gabča a Léňa, trenérky

U17

Dvěma zápasy na domácí palubovce se chlapci U17 loučí herně s letošním rokem. Jejich soupeřem bude Trutnov (sobota 17 hod. kolej) a Hradec Králové (neděle 15 hodin kolej). V Hradci Králové jsme utrpěli před dvěma měsíci zbytečnou porážku o šest bodů, když jsme zápas ztratili až v posledních minutách zápasu, ve kterém jsme po celou dobu vedli. Máme tedy co napravovat. Hradec je aktuální lídr tabulky, který v tomto a minulém týdnu v dohrávaných střetnutích porazil právě Trutnov dvakrát více než třicetibodovým rozdílem. My jsme v říjnu v Trutnově předvedli soustředěný a poctivý výkon a zaslouženě si odvezli dva body. Čekají nás náročné dva zápasy, které, pokud chceme pomýšlet na úspěch, budeme muset odehrát kompaktně s maximálním nasazením a bojovností.  

Péca

U12 – chlapci

Poslední z další série turnajů tří mužstev čeká v neděli na naše U12. Opět se střetneme s Litoměřicemi a s Varnsdorfem. Oba soupeři nám nedělali v předešlých turnajích problémy a tudíž i tentokrát budeme favoritem. Určitě si budeme chtít opět stanovit nějaké další dílčí cíle, abychom se zlepšovali. Zápasy začínají v 9.00 hod, v neděli na kolejní hale UJEP.

Žampi, Ladzy a Sush