Muži B: Potvrdíme dobrou formu i na domácí palubovce?

Snad nám aktuální dobrá forma vydrží i v dalším domácím utkání, kdy se v pátek 19. 1. 2018 poměříme s Levharty z Chomutova. Zápas ve SPORTCENTRU SLUNETA začíná v obvyklý čas, tedy ve 20.00 hod.

Zdroj: www.basket-sluneta.cz

Dívky U15

Po svátcích a všemožných školních lyžácích a kurzech se náš tým konečně sejde víceméně v plné sestavě, abychom odehráli první dva zápasy nového roku. Ligový los nás tentokrát zavede do Brandýsa a Mladé Boleslavi, oba týmy jsou na tom výkonnostně hodně podobně, jako my, takže očekávám vyrovnané utkání, i když nám bude chybět několik hráček základní rotace.

Vláďa

U19 – chlapci

Nejdelší zájezd čeká tým U19, který vyjíždí k prvním dvěma utkáním ligové finálové skupiny do Ostravy, kde změří síly se Snakes Ostrava B (sobota 15:30 hodin) a NH Ostrava (neděle 8:30). Oba týmy jsou pro nás velkou neznámou. Zajímavostí je účast Honzy Maděry, který se po téměř dvou letech připojí k týmu a v sobotním utkání nás posílí.  


Bároš

U12 – dívky

V sobotu 20.1. se přijďte podívat na utkání, které sehrajeme proti Děčínu. Utkání bude plné hvězd (vašich dětí), speciálních efektů a nezapomenutelné atmosféry od domácích fanoušků. Přijďte se podívat! Hrajeme ve 14:30 a v 16:30 v hale Pod Parkem.

Zambi