Muži B

 Do konce letošního roku odehrajeme ještě dvě utkání a obě venku, přičemž to první v Teplicích na „horké“ palubovce místního BK v pátek 1. 12. 2017 od 19,30 hod. Hraje se v sokolovně Na Letné.

Zdroj: www.basket-sluneta.cz

Dívky U14

Zdravíme naše příznivce a zveme na poslední utkání základní skupiny ligy U14. V sobotu zavítáme na Spartu od 11,00 hodin a v brzkém ranním nedělním utkání od 8,30 hrajeme v Kralupech.

V utkáních chceme podat solidní výkon a i když nejsme v plné palbě, slibujeme bojovný výkon, jako vždy.

Po víkendu bude nalosována další část a to finálová skupina extraligy U14, kam jsme se již probojovali.

Kdo nebude s námi, drží palce doma.

Gary, Dráža a holky U14

U12

K nejdůležitějšímu souboji letošního roku v oblastní soutěži U12 dojde v sobotu po poledni na roudnické palubovce, kam zajíždíme změřit síly s domácím celkem. Roudnice je zatím bez porážky na prvním místě a my bychom chtěli tuto skutečnost změnit. Nebudou to vůbec jednoduché dva zápasy, neboť oba nám ukáží, na co skutečně máme. Věříme, že jsme Roudnici schopni porazit, a to i na jejich hřišti. Bude důležité, abychom se bez ohledu na soupeře soustředili na svůj výkon, který bude muset být týmový a bojovný a zdravě agresivní. Držte nám palce, utkání začínají ve 12 a ve 14 hodin.
 

Péca a Kafe

 

Dívky U17

O víkend pokračuje soutěž děvčatům U17. V sobotu v podvečer zajíždí na palubovku do Kladna. Kladno patří k favoritům celé soutěže a víme o jejich silných zbraních. V neděli jedeme pro změnu k zápasu do Karlových Varů, se kterými jsme odehráli náš první zápas v soutěži vyrovnaně.

Do víkendových zápasů jdeme s tím, že můžeme získat proti silnějším soupeřům.

Mates