Muži B

Další domácí utkání Severočeské ligy odehrajeme v pátek 2. 12. 2016 s týmem Slavoj BK Litoměřice „C“. Zápas začíná ve SPORTCENTRU SLUNETA tradičně od 20,00. Srdečně Vás zveme.

Zdroj: www.basket-sluneta.cz

U19 - chlapci

Sparťanský víkend čeká ústecké kadety, kteří zajíždí v sobotu na palubovku BA Sparta Praha a v neděli na GBA "B". K týmům, které se představily v Ústí v prvních dvou odehraných kolech letošního ligového ročníku U19. Ústecká bilance ve zmíněním víkendu 1:1, tedy prohra s lídrem tabulky GBA a výhra nad BA Sparta, značí, že zejména v neděli nás nečeká nic jednoduchého.
Jak se před dalším hracím víkendem vyjádřil i trenér U19 Miroslav Bár: " Tak určitě, opět se budeme muset vyrovnat s agresivním pojetím jejich hry, což nám činilo v prvním zápase značné problémy a v konečném výsledku se jednalo o rozhodující rozdílový faktor. Ale ani sobotní utkání nebude vůbec jednoduché, i když si soupeř od nás v říjnu odvezl  dvaadvacetibodové manko. Domácí prostředí dá jistě sparťanským mladíkům křídla a navíc zápas bude opět začínat od nuly. Případné vítězství a dva body z tohoto utkání si budeme muset znovu vybojovat a zasloužit."

Péca a Bároš

U17 - dívky

O víkend pokračuje soutěž kadetkám z týmu U17. V sobotu 3.12. se utkáme proti týmu z Liberce, který moc dobře známe a v neděli 4.12. hrajeme proti soupeři z Mladé Boleslavi. Do obou utkání jdeme s tím, že chceme potvrdit svoji výkonnost z minulých zápasů.

Oba zápasy se hrají od 11 hodin na 25. ZŠ Pod Parkem.

Mates

U12 - dívky

V neděli 4.12.2016 se chystáme na hráčky z Bk Mostu. Zápas na domácí palubovce skončil remízou, tedy jeden zápas holky vyhrály a druhý jen o 2 body prohrály. Snad tentokrát bude méně infarktových situací a bude se hrát koukatelný basketbal s pozitivním výsledkem pro nás.

V neděli na palubovce

Zambi

U14 – dívky

Poslední dvě kola základní části čekají také na náš tým. Oba víkendové zápasy sehrajeme v Praze, ten sobotní bude s tím asi nejtěžším soupeřem, a sice Slovankou, která ještě nepoznala přemožitele, ale na druhou stranu doma jsme ji dokázali pěkně potrápit, takže očekáváme stejně bojovný výkon, a to i bez ohledu na průběh utkání. V druhém zápase to bude soupeř z druhé strany tabulky, Prosek, ten naopak dokázal zvítězit zatím pouze jednou. Úkol je tedy jednoduchý, nic nepodcenit, podat soustředěný a bojovný výkon a můžeme pomýšlet na vítězství.

Naďa a Vláďa

U13 – chlapci

Další dvojzápas sehrají naši borci na domácí palubovce, tentokrát přivítáme Litoměřice, které jsme již dvakrát porazili na jejich půdě a očekáváme, že i tyto zápasy kluci zvládnou a odnesou si vítězství, už jenom kvůli velké podpoře z hlediště. Zápasy začínají v sobotu, v 9.00 a v 11.00 hod. v kolejní hale Ujepu.

Žampi, Sush a Ladzy