Muži B

Poslední venkovní utkání letošního ročníku Severočeské ligy sehrajeme na palubovce Slavoje Litoměřice v pátek 17. 3. 2017. Začíná se v 19,30 hod. v hale Na Kocandě. 

Zdroj:www.basket-sluneta.cz

U17 - kadeti

poslední dva domácí zápasy probíhající sezóny čekají o tomto víkendu kadety Slunety. V sobotu přivítáme v hale kolejí od 17 hodin pardubickou Teslu, která je v současném ročníku bez jediného vítězství na posledním místě. V neděli od 12 hodin se odehraje zajímavější duel s již tradičním soupeřem posledních let, BK Loko Trutnov. Z jeho palubovky jsme na začátku února přivezli šťastnou jednobodovou výhru díky úspěšné trojce v posledních vteřinách. Byl bych velmi rád, kdybychom v nedělním utkání zvítězili přesvědčivějším způsobem, tak jako tomu bylo ve dvou vzájemných podzimních kláních.

Péca

U13 – dívky

Dívky U13 a jejich trenéři Vás zvou na svůj poslední domácí zápas a to tuto sobotu od 15ti a 17ti hodin na Specku, kde přivítáme celek Chomutova a budeme si chtít zase vyzkoušet různé obranné i útočné systémy a tím potěšit všechny příchozí fanoušky.

Gary

U12 – chlapci

Poslední ze série tří turnajů nás čeká tuto sobotu, kdy na domácí palubovce přivítáme od 9.00 hod. malé Válečníky z Děčína a pak ve 13.00 hod. Slovan Litoměřice. Předchozí dva turnaje jsme s přehledem zvítězili, a pokud přistoupíme k zápasům jako k těm předchozím, tak bychom měli potvrdit roli favorita.

 Žampi, Sush a Ladzy