Pozvánka U17

O víkendu uzavřeme dvěma zápasy základní ligovou část U17, a to na hřištích Sokola Žižkov a Sokola Vyšehrad. Vzhledem k tomu, že stále hrajeme o postup, tj. máme šanci skončit na druhém postupovém místě, budou oba zápasy velmi důležité, protože je potřebujeme vyhrát. A nebude to vůbec jednoduché, zejména pokud uspějeme v sobotu na Žižkově, čeká nás rozhodující zápas s vyšehradskými, kteří o postup bojují stejně jako my. Oni v sobotu hrají s Litoměřicemi, kteří doplňují tu "švédskou trojku", která si to o víkendu rozdá o postup a která má před tímto víkendem stejně bodů. První Hradec Králové s jedním bodem náskoku je již zřejmě jistým postupujícím, kdo se k němu přidá, se rozhodne právě na konci tohoto týdne. Bude to ještě zajímavé, na řadu mohou přijít minitabulky, skóre, vzájemné zápasy. Postupová matematika je v tuto chvíli hodně otevřená a zamotaná. Každopádně potřebujeme dvě vítězství a chceme udělat vše, abychom jich dosáhli. Žižkov jsme na konci října porazili 100:58, Vyšehrad nám uštědřil prohru 66:67. Nečeká nás jednoduchá mise, navíc máme několik absencí, ale musíme se s tím poprat.

Péca

U13 - dívky

Zdravíme všechny příznivce basketbalu a zvlášť toho dívčího. Tuto neděli Vás dívky U13 zvou na své další utkání do sousedního Děčína do Maroldovky , kde hrají v neděli od 9,30 a 11,30 své další utkání. Budeme chtít potvrdit domácí vítězství a dovést dom čtyři body i od soupeře. Těšíme se na Vaši podporu.

Gary, Dráža a holky U13 :-)

U12- chlapci

První víkend v novém roce, konkrétně v sobotu, nás čeká další turnaj tří týmu, tentokrát v Lounech, kde se kromě zápasu s domácím týmem střetneme ještě s Kondory z Liberce. Opět jedeme na turnaj jako favorit nový rok chceme začít dobrým výkonem, takže pokyny jsou jasné: dobře bránit a v útoku sdílet míč a hrát týmově.

Žampi, Sush a Ladzy