Muži B

čeká nás další kvalitní soupeř. V sobotu 12. 11. 2016 zajíždíme do Varnsdorfu (sestoupil z II. ligy), kde od 17,30 poměříme síly s domácím Slovanem. Hraje se ve sportovní hale TJ Slovan Varnsdorf, Západní 2984. 

Zdroj: www.basket-sluneta.cz

SLUNETA USK: Jedeme zápasit s Janem Kozinou

A vůbec to nebude sladké. Čekají nás totiž Klatovy a Domažlice. Klatovy jsou jeden z mála týmů, který je ještě mladší než my, takže žádná prochajda to nebude. My ale využijeme svých letitých zkušeností, a pokusíme se na hřišti toho nepříjemného běhavého týmu zvítězit.

V neděli se pak utkáme s ostřílenými borci z Domažlic. Tým, který se už předlouhé sezony drží pravidelně na špici druholigové tabulky a nejinak je tomu i letos. Tam zase budeme muset uplatnit své mládí a rychlé nohy :-)

Opět jedem bez trenéra Saši Nováka, a i když to to bez něj máme 2:0 (na výkon se historie neptá), moc se na něj těšíme. Držte nám palce! 

Beny

U17

Naše borce čeká o víkendu v lize U17 dvojzápas proti Slavoji Litoměřice "B". V sobotu doma ( od 14 hodin hala koleje UJEP ) a v neděli pod Radobýlem. Obě mužstva mají dosavadní bilanci 4:2 a v tabulce je na třetím, resp. čtvrtém místě dělí jen skóre, které je zatím v nás prospěch. Odpoutat se i bodově bude naše hlavní víkendová snaha. Opět nás celý týden trápí u několika hráčů zdravotní problémy a zranění. Konečnou nominaci tak budeme ladit do poslední chvíle. Protože litoměřické extraligové "áčko" předehrálo své ostravské zápasy již před dvěma týdny, bude soupeř s pendlujícími hráči v plné síle.

Péca

U12 – chlapci

Začínáme další sérii miniturnajů, nyní našimi soupeři budou Litoměřice a Varnsdorf. První turnaj hostí právě Litoměřice a oba soupeři jsou pro nás neznámou, ale my se chceme hlavně soustředit na náš výkon, vycházet z dobré obrany a v útoku hrát zodpovědně. První zápas začíná v sobotu v 10.00 hod.

Žampi, Ladzy a Sush

U13 - dívky

Zdar baskeťačky a baskeťáci, dívky U13 Vás zvou na své další utkání a to tentokrát doma na Speciální škole Pod Parkem od 15ti a 17ti hodin v sobotu, kde přivítáme Most. Budeme chtít potvrdit roli favorita a uhrát poklidná dvě vítězství. Marodka sice stoupá, ale proto uvítáme mládí v kombinaci s našimi zkušenostmi. Těšíme se na Vaši podporu!

Gary a Dráža.

U11 – dívky

V sobotu se vypravíme poprvé na venkovní zápas, a to do haly v Lovosicích, kde se od 12:00 popereme o vítězství s týmem ASK Lovosice a od 14:00 s Levharty z Chomutova. Doufáme, že holky ukážou, jak se zlepšují a přivezeme aspoň jedno vítězství.

Gabča a Léňa