Basketbal po víkendu

Sezóny našich družstev se pomalu rozjíždějí, tak se pojďme podívat, jak vstoupila naše družstva do nových ročníků svých soutěží.

Dívky U14

Zdravíme a hlásíme za dívky U14 úkol splněn a dovezena dvě vítězství a to:  sobota ve Slaném 30-94 a v neděli na Kladně 14-170. Všechna děvčata, co mohla, hrála a vyzkoušeli jsme vše potřebné. Ve čtvrtek o svátek zajíždíme do Chomutova a to bude již těžší oříšek. Děkuji rodičům za podporu a holkám za soustředěný výkon.

Gary a Dráža

Chlapci U12

Dnes ráno se naši chlapci U-12 vydali na utkání do nedalekých Loun. Do prvního zápasu jsme vlétli koncentrovaní a odhodlaní vyhrát, takže jsme po prvních dvou čtvrtinách vedli rozdílem deseti bodů. Zlom však přišel v druhém poločase, kdy jsme byli na útočné polovině naprosto bezzubí, což dokazovaly pouhé 4body za třetí čtvrtinu. Za nerozhodného skóre 10 vteřin do konce zápasu rozhodčí odpískal pro nás nešťastný faul a soupeř nás trestal úspěšným bodem ze šestky, na což jsme již bohužel nedokázali odpovědět, a prohráli jsme tak rozdílem jednoho bodu.

Instrukce do druhého zápasu byli jasné. Zahodit za hlavu výsledek prvního utkání a bez respektu soupeři ukázat co umíme. To se v tomto případě klukům podařilo a jasnou dominanci po většinu zápasu jsme si ž Loun odvezli alespoň jedno vítězství o 18 bodů.