SLUNETA USK: Víkend nepovedených koncovek

Dvě opravdu smolné prohry jsme si připsali v domácích zápasech proti Kladnu a Žižkovu. Oba zápasy vypadaly podobně, celé utkání jsme ve vedení, ale vyrovnané koncovky prostě nezvládáme. V sobotu proti Kladnu jsme si ve třetí čtvrtině vytvořili už dvouciferné vedení, ale netrefili jsme volné pozice, kterými jsme mohli jít do většího trháku, a Kladno je zpátky ve hře. Díky našim chybám se dostávají do vedení, trefují důležité trojky a my jsme psychicky dole. Pár vteřin do konce prohráváme o bod a máme šanci na zvrat, to se nám ale nedaří a kladenští na druhé straně ze šestek rozhodují zápas.

SLUNETA USK : BK Kladno 70:72

Statistiky

V neděli proti prvnímu týmu tabulky opět začínáme dobře, jdeme rychle do vedení, daří se nám v obraně i v útoku. Hra se během zápasu vyrovnává, Žižkov přidá v obraně a v útoku ukazuje svou sílu, my jsme ale pořád o pár bodů vepředu. Nicméně v koncovce ukáže Matěj Malý své několikaleté zkušenosti z první ligy, trefuje důležité střely, nám se naopak nedaří skórovat a Žižkov získává další vítězství. My můžeme zase akorát smutně koukat do zdi.

SLUNETA USK : Sokol Žižkov 71:78

Statistiky

Zejména z nedělního zápasu máme hořko v ústech, protože jsme opravdu odvedli pěkný výkon a výhra by nám slušela, nicméně nevěsíme hlavu a pokusíme se na tuhle hru navázat v příštích zápasech. V tabulce jsme nyní s bilancí 7-7 na sedmém místě, ale zespoda se na nás tlačí Kladno a Kbely. Nicméně jsme také jen dvě výhry od 4. místa a my se chceme dívat hlavně nahoru. Děkujeme všem divákům za podporu a slibujeme, že budeme bojovat dál!

Beny

U13 - dívky

Děvčata U13 mají za sebou další dvě utkání a to s rivalem z Děčína a domů přivezla povinná dvě vítězství.
Kdo byl v Malordovce, viděl dvě různá utkání a to první výhra s přehledem ( hrála všechna děvčata a vyzkoušeli jsme si vše potřebné) a druhý zápas jsme rozhodli až v posledních čtyřech minutách ( musíme si přiznat, že samozřejmě Děčínu ve druhém utkání šlo vše na co sáhli a my se trápili všude a všichni ).

Děkujeme za podporu a odvoz děvčat dom a zase příště (a to doma s Lípou).

Odkaz na fotky ze zápasu.

Gary a Dráža

U12 – chlapci

V sobotu se v Lounech měl odehrát další turnaj 3 mužstev, ale vzhledem k velké marodce se Liberec omluvil z klání, a tak jsme sehráli pouze zápas domácím celkem, který jsme vyhráli s přehledem. Navíc se nám podařilo domluvit s domácím trenérem, že sehrajeme ještě jedno utkání, a tak jsme se nakonec dočkali dvou zápasů, byť se stejným soupeřem, ale i přesto byla pro nás obě utkání přínosem.

Sush, Žampi a Ladzy