Lions okupují 9. příčku s bilancí 6 výher a 13 porážek, přičemž tři porážky mají z posledních 3 kol. Po porážce v Nymburce, přišel televizní souboj s kolínskými Medvědy, který Lions prohráli rozdílem pouhých dvou bodů. A na zápas v Pardubicích nebude Karel Forejt a jeho svěřenci vzpomínat rád, porážka od Beksy v poměru 112:73 určitě není výsledek, ve který Lions doufali.

SLUNETA je stále ve hře o skupinu A1, k tomu, aby si zajistila 6. příčku, musí vyhrát u Vajgaru a v dalším kole si to pak rozdá v přímém souboji o 6. místo s USK. První dva kroky zvládla SLUNETA na výbornou, po vítězství v Ostravě si dokázali Tonda Pištěcký a spol. poradit i doma s Brnem. První střetnutí Ústí a Jindřichova Hradce v tomto ročníku dopadlo lépe pro SLUNETU, ta vyhrála útočně laděné utkání v poměru 98:84 a také historie vzájemných střetnutí mluví pro Ústí.

David Šteffel:
„Zápas s Brnem jsme sice vyhráli, ale moc dobře si uvědomujeme, že vyhrál šťastnější tým. Nefungovala nám obrana a to musíme v zápase s Lions rozhodně zlepšit. Navíc hrajeme venku a jde nám o hodně, musíme podat naprosto koncentrovaný výkon.“

 

Média:
Odkaz na TV Com.
Odkaz na LiveStats.
Vzájemná bilance (odkaz – link „historie“ cbf.cz).
Hashtag utkání (DOMvsHOS): JNHvsSLU