Pro úplnost dodáváme, že systém soutěže je stejný jako loni, takže základní část, pak skupina A1 a A2, přičemž v A1 bude 8 týmů a zbylé 4 v A2. Poslední dva týmy z A1 a první dva celky z A2 pak sehrají předkolo play-off a budou následovat už klasické vyřazovací boje.

13.09.2020 1800             SLUNETA Ústí nad Labem            BK Opava           

16.09.2020 1800             BK JIP Pardubice                             SLUNETA Ústí nad Labem

20.09.2020 1800             SLUNETA Ústí nad Labem            NH Ostrava

23.09.2020 1800             USK Praha                                         SLUNETA Ústí nad Labem           

27.09.2020 1800             SLUNETA Ústí nad Labem            Kingspan Královští sokoli                           

04.10.2020 1800             SLUNETA Ústí nad Labem            DEKSTONE Tuři Svitavy                               

07.10.2020 1745             GEOSAN Kolín                                  SLUNETA Ústí nad Labem                          

11.10.2020 1800             SLUNETA Ústí nad Labem            Olomoucko                                     

17.10.2020 1800             BK ARMEX Děčín                            SLUNETA Ústí nad Labem                         

21.10.2020 1800             SLUNETA Ústí nad Labem            mmcité1 Basket Brno                                  

24.10.2020 1800             ERA Basketball Nymburk              SLUNETA Ústí nad Labem                          

31.10.2020 1800             BK Opava                                          SLUNETA Ústí nad Labem                          

08.11.2020 1800             SLUNETA Ústí nad Labem            BK JIP Pardubice                                           

11.11.2020 1800             NH Ostrava                                       SLUNETA Ústí nad Labem                          

15.11.2020 1800             SLUNETA Ústí nad Labem            USK Praha                                                       

21.11.2020 0000             Kingspan Královští sokoli             SLUNETA Ústí nad Labem                          

03.12.2020 0000             DEKSTONE Tuři Svitavy                 SLUNETA Ústí nad Labem           

06.12.2020 1800             SLUNETA Ústí nad Labem            GEOSAN Kolín                                                

12.12.2020 1800             Olomoucko                                      SLUNETA Ústí nad Labem                          

20.12.2020 1800             SLUNETA Ústí nad Labem           BK ARMEX Děčín                                          

29.12.2020 1800             mmcité1 Basket Brno                    SLUNETA Ústí nad Labem                          

02.01.2021 1800             SLUNETA Ústí nad Labem            ERA Basketball Nymburk