Junioři U19 předehrávali utkání na Žižkově

Junioři U19 předehrávali ve čtvrtek večer v Praze sobotní utkání se Sokolem Žižkov. Bohužel ani třetí venkovní utkání ve finálové skupině se nám nepodařilo vyhrát. Po měsíční zdravotní pauze se do sestavy vrátil Pepa Pokorný. Začátek zápasu se nám povedl, ve druhé minutě jsme vedli 8:2, pak už jsme ale do konce čtvrtiny zaznamenali pouze 3 body z trestných hodů.

Stav po 1.čtvrtině  11:21. Druhou čtvrtinu jsme začali mnohem lépe bránit a bojovat o každý míč což vedlo k vyrovnané půli 36:37. I vstup do třetí čtvrtiny byl z naší strany dobrý,  3.minuta a vedeme 47:41. Pak jsme si vybrali slabší chvilku v obraně, když jsme dovolili domácím šnůru několika úspěšných trojkových pokusů. V útoku jsme vyrobili několik zbytečných chyb a po třetí čtvrtině vedli domácí o šest bodů. Na začátku závěrečné části se vyfauloval náš nejvyšší podkošový hráč Wagner. Od té chvíle hráči Žižkova získali díky svým vysokým pivotům většinu míčů pod oběma koši a výsledek si již pohlídali. Vstup do finálové skupiny se nám nepovedl podle představ. Chtěli jsme nějaké vítězství ze tří venkovních utkání přivézt. Teď nás čeká šňůra pěti domácích zápasů a doufejme, že se nám podaří udržet letošní domácí neporazitelnost. Další utkání sehrajeme v sobotu 17.2. proti Sokolům z Hradce Králové a v neděli 18.2.2018 nás čeká Kolín.