Kadeti U17 poráží Sokol Vyšehrad

I vzhledem k jarním prázdninám jsme po vzájemné dohodě, respektive nedohodě, se soupeřem, byli nuceni dát všemi možnými prostředky dohromady sestavu, která by mohla nastoupit k sobotnímu utkání. Díky ochotě chlapců a jejich rodičů prázdninové plány zrušit, posunout, či zvládnout odehrát dva zápasy v jeden den, se to nakonec podařilo.

Do zápasu jsme výborně vstoupili a po úvodní čtyřminutovce jsme vedením 12:4 zaskočili téměř kompletní vyšehradskou sestavu. Hosté se však rychle oklepali, dokázali stáhnout na 4 body rozdílu a tento rozdíl přetrvával prakticky celý první poločas. Do šaten se tak odcházelo za stavu 34:30 v náš prospěch.

Ve třetí čtvrtině jsme několikrát mohli soupeři bodově odskočit, ale někdy až stupidní ztráty při přechodu vlastní obranné poloviny spolu s trestnými hody 11/3, nám neumožnily větší bodový náskok než 5 bodů. V tento moment však na sebe vzali zodpovědnost nejstarší kluci z týmu a během 5 minut šňůrou 18:2, včetně dvou trojek, jedné smeče a jednoho monster bloku, definitivně rozhodli o výsledku utkání!

Ve zbytku zápasu jsme si i přes nespočet chyb a špatných rozhodnutí vedení již vzít nenechali a dokráčeli jsme si tak pro pohodové vítězství.

SLUNETA X Sokol Vyšehrad 72:54

Na to, že jsme byli týmem, který chtěl zápas odložit, to nakonec bylo příjemné sobotní odpoledne. Děkujeme všem fanouškům za podporu!